Novinky

Richard Müller nakrútil klip k pesničke Hodinu nevíš

Richard MüllerOkrem toho dostal Richard ďalší skvelý  darček k blížiacim sa 48. narodeninám  (6.9.) – jeho koncert, ktorý sa uskutoční 12. októbra v pražskej O2 aréne, je už vypredaný!! 

V pondelok 31. augusta si dal Richard Müller oddych od nácvikov na blížiace sa turné a venoval sa nakrúcaniu videa ku  skladbe Hodinu nevíš.  Väčšiu časť klipu budú tvoriť zábery z rovnomenného filmu, Richard sa objaví len v prestrihoch – v komornom prostredí sedí na stoličke a spieva, akurát raz vymení čiernu košeľu za bielu. Video bude skompletizované v priebehu septembra. Postará sa o to spoločnosť Filmpark, ktorá je koproducentom filmu.

Snímka Hodinu nevíš mala už minulý týždeň premiéru v českých kinách, do slovenských sa oficiálne dostane 22. októbra. Hlavnú postavu heparínového vraha v nej stvárňuje český herec Václav Jiráček, ktorý sa zhostil aj hlavnej úlohy vo výpravnom Jánošíkovi.

Už  o mesiac vyráža  Richard Müller na veľké česko-slovenské turné, na ktorom plánuje hrať predovšetkým najväčšie hity svojej kariéry. Novinka Hodinu nevíš tak medzi nimi pravdepodobne nebude.

„Urobil by som to len v prípade, ak by sa z tej pesničky stal hit. Film by však muselo vidieť také kvantum ľudí, že by si ju začali pýtať, a to nepredpokladám,“ vysvetlil Richard. 

Termíny Aquacity Best of Tour ’09 Richarda Müllera: 14. 10. – Bratislava / ŠH Pasienky
16. 10. – Levice / Mestská športová hala
17. 10. – Ružomberok / ŠH Koniareň
19. 10. – Poprad / Aréna
20. 10. – Bardejov / ŠH Mier
21. 10. – Košice / hala Cassosport
24. 10. – Púchov / športová hala
25.
10. – Nitra / Mestská hala Klokočina
26. 10. – Žilina / Garmin aréna
27. 10. – Banská Bystrica / zimný štadión
 

 

Podrobnosti o predpredaji vstupeniek a ďalšie informácie nájdete na stránke Muller.sk.

zdroj: Eva Bacigalová
foto: Andrea Zvadová

Richard Müller 2

 

 

 

 

 

 

Richard Müller 3


 

 

 

 

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky