Novinky

Rammstein Revival Band predviedli ohnivú show v Košickom Colloseu

Kapela Rammstein revival Band aj tohto roku ohúrili fanúšikov s AHOI TOUR v Košickom Colloseu. Na pódiu nechýbala ohňová show, konfety, pyro efekty a pekné polonahé telá chalanov. Tohto roku mali aj predkapelu Hoväda.sk, ktorá rozhýbala zbierajúci sa dav.

Punk-rockové zoskupenie Hoväda.sk funguje ako kapela už od roku 2010. Skladá sa z piatich členov: Doxa, Kečup, Filipko, Dávid a Sandokan. Naposledy boli ako predkapela Rammstein revival band v roku 2017 tiež v Colloseu.

Ako vieme Rammstein revival pôsobí už niekoľko rokov. Hrali ako na Slovensku tak ja v Čechách. AHOI TOUR predviedli aj minulý rok. Pripravovali ho približne 6 mesiacov. Tento rok sa znovu najvernejšie priblížili kapele R+. Dôkladne herecké aj hudobné prevedenie s pyrotechnikou a ohňovou show zakaždým nadchne zrak aj sluch fanúšika.

Rammstein revival privítalo okolo 500 ľudí s veľkým krikom a potleskom. Chalani hrali v zostave: Peter “Gedi” Gedeon (singer), Simon Liguš (guitar), Tomáš Magdoško (guitar), Boris Goga (bass guitar), Richard Groskop (drums), Samuel Gonda (keyboards). Ženské oči potešilo aj polonahé telo v bavorskom kroji Tomáša Magdoška a neskôr aj speváka „Gediho“. Celý koncert sa snažili napodobniť do podrobna. Bolo to hlavne na rekvizitách a na mieru šitých kostýmoch. „Gedi“ mal obrovský luk pripevnený na páse, z ktorého šľahali ohne. Neskôr sa snažil upáliť v kuchárskej čiapke a zástere vo veľkom kotli Samuela Gondu (klávesy).

https://www.youtube.com/watch?v=W70IEAa2xE8

Rozpálené neboli len rekvizty ale aj fanúšici, ktorí skákali a spievali telo na tele. Každý chcel byť čo najbližšie ku kapele a tak ľudia stáli na každom schode, ktoré vedie na horné poschodie. Odzneli známe piesne ako Amerika, Onne dich, Du Hast či Mein Teil, pri ktorých celé Colloseum splynulo v jeden hlas. Ku koncu koncertu si spevák vzal strieborný plášť na ktorom mu horeli rukávy. Ani tento rok sa nevyhol crowd surfingu či pogu. Najväčší pokrik si zaslúžili pri songu Amerika, kedy vystrelili konfety s parou a celé Colloseum skákalo aj pogovalo.

Organizácia koncertu dbala aj na dostatočnú vzdialenosť od pódia, aby sa predošlo úrazom. AHOI TOUR sa ukončilo dlhým potleskom a dobrou náladou. Vyše 500 ľudí si koncert užili s pivom v ruke, niektorý pogom a iný haed bangingom. Posledný koncert tohto roku ukončili 20.12.2019 v Bratislave.

Autor a foto: Katka Nagyová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky