Novinky

PUNKOVÁ KNEDLA predstavila videoklip k singlu STRATENÉ TVÁRE

7.5.2017, na pódium v hudobnom klube ZA RAMPAMI v Novom Meste nad Váhom o ôsmej večer vybehla mladá 5-členná domáca alter-punková kapela s vtipným názvom Punková Knedla.

Po hutnom, takmer až metalovom intre nám naservírovali A.C.A.B pecku PROBLÉM, po ktorej nás spevák privítal na koncerte a uviedol novú tvorbu. Zaznelo nové intro s elektronickými prvkami, singel ku ktorému v závere koncertu uviedli aj svoj úplne prvý VIDEOKLIP, ale nechali priestor aj speváčke Mace, ktorá zaspievala svoj vlastný song. Polhodinový setlist bol nadupaný a nedali ľuďom vydýchnuť, na záver zaspievali svoju hymnu PUNKÁČI ALKÁČI spolu s fanúšikmi, ktorí sa po celý čas koncertu bavili a pogovali ako o život. Po koncerte chalani a slečna uviedli Live predpremiéru videoklipu k singlu Stratené tváre, ktorú si fanklub pozrel z nadšením a skončila sa búrlivým potleskom zúčastnených. Premiéra na youtube sa uskutočnila 8.5. o 19:45.

ludia sledujuci klipPo Knedle nakráčala na pódium Punková smečka MF, ktorá sa po 6 rokoch opäť vrátila na pódia v plnej sile a energií, a tak isto nedali ľuďom pod pódiom šancu na oddych.

Nasledoval headliner večera, ktorým nebol nikto iný ako legenda slovenskej punk-rockovej scény HORKÝŽE SLÍŽE, ktorých netreba nejak špeciálne predstavovať…
Setlist bol zostavený prevažne zo songov zo starších albumov, kvalitne nadupaný a zaklincovaný notoricky známym singlom MÁM V P*** NA LEHÁTKU, v klube bolo beznádejne vypredané, ľudia pogovali  bláznili sa a po prvých pár songoch bolo tak horúco, že sa nedalo ani dýchať…

HS 1PUNKOVÁ KNEDLA  PREDSTAVUJE VIDEOKLIP k singlu STRATENÉ TVÁRE:
8.5. – Dátum, ktorým si pripomíname veľmi dôležitú udalosť, ktorá otriasla celou Zemou – ukončenie 2. svetovej vojny v Európe a teda víťazstvo nad fašizmom. Deň, kedy si ľudia uvedomili, že nenávisť a strach nie sú faktory, v ktorých by chceli žiť… Prešlo 72 rokov a stále sme sa nenaučili žiť ako ľudia, ako človek vyspelý. Vytráca sa z nás ľudskosť, porozumenie a tolerancia, vlastnosti, ktoré by mali byť majoritné u každého jedinca. Nedovoľme, aby nás opäť ovládal strach, agresia, xenofóbia a nenávisť. Neignorujme zlo, ktoré nás chce vrátiť do 40-tych rokov! Ľahostajnosť nie je riešením a nikdy neprinesie úspech! Ešte je čas… tak nestrácajme naše tváre a UKÁŽME, ČO JE V NÁÁÁÁS!!!

O videoklip sa postrali chalani z ROLLA PRODUCTIONS (www.rollaproductions.cz)
Singel sme nahrávali spolu s ďalšími dvomi opäť v BLAZY RECORDS (www.blazy.sk)
Náš zatiaľ najnovší album „ … ALEBO AJ NIE “ si môžete celý stiahnuť na našom bandzone:

www.bandzone.cz/punkovaknedla

a sledovať nás na FB: www.facebook.com/PunkovaKnedla či na INSTA: punkova_knedla

Najbližšie nás môžete vidieť na týchto akciách:
19.5. Open air koncert v Zlatých Moravciach spolu s KONFLIKTom, ..
https://www.facebook.com/events/167889630386796/

V Trenčíne v rámci jubilejného 30.ročníka GYMPELROCKu si zahráme 26.5. o 19:00 v Lúči:
https://www.facebook.com/events/1451516751556769/

No a 1.7. konečne aj na jednom z najväčších slovenských festivalov na TOPFESTE:
https://www.facebook.com/events/159638561111411/

Všetkých Vás pozývame a radi Vás uvidíme pod pódiami, či na bare…

Punkova knedla PROMO

Text & Foto: INDY

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky