NovinkyKam na koncert?Videoklipy

Puding pani Elvisovej a Billy Barman v decembri na turné!

Skupina Puding pani Elvisovej nedávno vydala svoj tretí album „π“. Po minulotýždňovom krste v MMC sa kapela už chystá na turné, ktoré bude spoločné s Billy Barman. Turné sa začína 1. decembra v Bratislave, končí 18. decembra v Prešove. Medzitým „pudingáči“ a „barmani“ navštívia Banskú Bystricu, Prievidzu, Nitru, Trnavu, Trenčín, Partizánske a Košice.

Billy Barman bol podľa poslucháčov radio_FM najlepšou koncertnou kapelou roka, svoje kvality budú dokazovať aj debutovým albumom „Noční jazdci“, ktorý oficiálne vychádza 24.11.

Tretí album neprehliadnuteľnej partičky PPE dostal názov „π“, vyšiel 28.10., a v ten istý deň ho pokrstili Marcel a Junior. Na koncerte sa objavili aj hostia z albumu Zverina a Vec, v úlohe predkapiel sa predstavili Kazety a The Uniques.

Puding pani Elvisovej a Billy Barman vyrážajú na turné 1.12. – prvou spoločnou zastávkou bude Beánia architektov v bratislavskom PKO, kde sa k nim pridajú aj Kosheen a B-Complex. Ďalšie dátumy a miesta: 2.12. Banská Bystrica – Club77, 4.12. Prievidza – Element, 8.12. Nitra – Nová Pekáreň, 9.12. Trnava – Artklub, 10.12. Trenčín – Hviezda, 11.12. Partizánske – Reset, 17.12. Košice – Kasárne, 18.12. Prešov – Véčko.

Turné bude mať vlastú svetelnú a zvukovú aparatúru a famózneho zvukára – volá sa Dedo. Na koncertoch budú v predaji nové albumy skupín Puding pani Elvisovej a Billy Barman, aj merč.

http://puding.bandcamp.com/

http://www.facebook.com/PudingPaniElvisovej

http://www.billybarman.sk/

http://www.facebook.com/billy.barman

Puding pani Elvisovej / Billy Barman tour

dec. 01. Bratislava – PKO, Beánia architektov

dec. 02. Banská Bystrica – Club77

dec. 04. Prievidza – Element

dec. 08. Nitra – Nová Pekáreň

dec. 09. Trnava – Artklub

dec. 10. Trenčín – Hviezda

dec. 11. Partizánske – Reset

dec. 17. Košice – Kasárne

dec. 18. Prešov – Véčko

redakciu informoval Elek Kubicsko

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky