NovinkyKam na koncert?

Prešov čaká po rokoch kvalitné country podujatie

Do Prešova sa po dlhom čase vracia dvojdňové country podujatie pod holým nebom. Country Štreka ponúkne 31.mája a 1.júna v priestoroch 4 SPORT Areálu (bývalý Jazdecký areál) obľúbené slovenské a české skupiny. Chýbať nebude Alan Mikušek či Druhá Tráva.

„V Prešove a jeho okolí žije veľmi silná komunita okolo country hudby. Doposiaľ sme country skupiny pozývali sólo na naše podujatia, ktoré sme organizovali v minulých rokoch a vždy to malo peknú atmosféru,“ pozýva na podujatie spoluorganizátorka Daniela Basalová zo spoločnosti 4 SPORT s.r.o.

Úvodné podujatie Country Štreka sa konalo už minulý rok a stretlo sa s dobrým ohlasom, čo povzbudilo organizátorov do ďalších ročníkov. Aktuálny program pripravili organizátori za pomoci Juraja Jaščura a Jána Františka zo skupiny Žobráci. Spoločne pozvali spriatelené kapely aj osobnosti country z Čiech. „Osobne mi chýbalo takéto podujatie už roky. Na každý deň sme pre návštevníkov pripravili nejakú pecku, či už to bude Allan Mikušek, Druhá Tráva a Robert Křesťan alebo Wabi Daněk s Milošom Dvořáčkom,“ predstavuje headlinerov spevák a gitarista skupiny Žobráci, ktorá na podujatí nebude chýbať a predstaví aj nové skladby z pripravovaného dvojcédečka.

Dvojdňová permanentka je v predpredaji za 8 eur v Bowlingu pri trati, na mieste bude stáť 9 eur . Jednodňové vstupenky sa budú dať zakúpiť na mieste za 6 eur. Návštevníci s preukazom ZŤP majú vstup na podujatie za 1 euro a deti do 140 cm zdarma. V piatok sa od 17:00 predstavia skupiny Irish Rose, Veslári, Wabi Daněk + Miloš Dvořáček, Allan Mikušek a v sobotu od 16:00 Country Casino, Divozel, Vodopád, Žobráci a Robert Křesťan + Druhá Tráva. Program moderuje Peter „Milky“ Milkovič.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky