Novinky

Premiéra videoklipu „I FEEL“: Michal Nemtuda vyzliekol speváčku Laylu!

Videoklip „I Feel“ – to je okrem iného i projekt albumového debutu a vydareného režijného počinu. Na jednej strane ide o prvý singel z pripravovaného debutového albumu speváčky Layly. Na strane druhej stojí režijný počin úspešného mladého herca Michala Nemtudu. Skladba „I Feel“ zaznela poprvýkrát exkluzívne sprevádzaná novým videoklipom v piatok 17. januára.  Počas koncertu v bratislavskom Spirit Clube Layla zároveň v premiére predstavila i svoju novú kapelu. 

Exkluzívnu live premiéru má za sebou nová skladba i videoklip „I Feel“ z pera speváčky Layly a producenta Billyho Hollywooda. Singel zaznel poprvýkrát počas uplynulého piatkového večera pred zrakmi návštevníkov bratislavského Spirit Clubu. Tí si vychutnali ako prví nielen projekciu nového klipu ale tiež prvé Laylino vystúpenie v sprievode kapely.  „Som šťastná, že som si mohla zahrať s mojou kapelou. Pocit, aký som mala, keď sme hrali, je neopísateľný. Chcem ho zažiť znova. Ďakujem všetkým, že prišli, milujem vás a milujte sa i navzájom,“ vyjadrila sa speváčka k atmosfére večera bezprostredne po vystúpení. Layla Band v zložení Layla /spev/, Marián Jaslovský /saxofón/, Matúš Kľúčik /gitara/, Matej Mikloš /klávesy/, Milan Hlinka /bicie/, Radka Rostoková /basgitara/ predstavil v novom šate i zopár starších Layliných skladieb. Playlist večera  doplnilo niekoľko nových hudobných kúskov, ktoré fanúšikovia nájdu na avízovanom debutovom albume na jar tohto roka.

michal nemtudaZlatý klinec večera prišiel na rad v podobe projekcie videoklipu „I Feel“. Na mieste činu, samozrejme nemohol chýbať režisér Michal Nemtuda, doteraz známy najmä ako úspešný mladý herec. Michalovi sa najnovšie zapáčilo i na druhej strane kamery, a ako sa zdá, za kamerou mu to ide rovnako dobre ako pred ňou. Ako prezrádza, od prvého stretnutia sa s Laylou okamžite a presne zhodol na námete videoklipu: „Zhodli sa nám názory aj nápady. S Kikou sa mi spolupracovalo super. Dodržiavala všetko, čo som povedal. Točili sme v noci a zime, tým to bolo náročnejšie, no všetko sme stihli,“ pochválil si spoluprácu. Okrem scén v uliciach Viedne zrealizoval i pár ateliérových záberov, na ktorých Layla vyzerá na prvý pohľad ako nahá. Obaja však uisťujú, že  v skutočnosti sa žiadne akty nekonali. Netradičné nočné 3-dňové nakrúcanie zhodnotila i Layla: „Bola to naša prvá spolupráca s veľkou pracovnou chémiou.“ Pre veľkú spokojnosť pripravuje s Michalom už teraz ďalší spoločný projekt.. „S Miškom a s celým štábom sa robilo perfektne. Námety padali z oboch strán a boli veľmi jednotné. Točili sme vo Viedni a atmosféra bola taká uvoľnená, že mi ani nevadilo, že mám celkom letný outfit,“ smeje sa speváčka, ktorú čakajú pred vydaním debutového albumu ešte 2 mesiace strávené v nahrávacom štúdiu a s kapelou v skúšobni.

LAYLA /BIO/

Layla, vlastným menom Kristína Tranová, narodená v Bratislave, bola už od mladého veku v pohybe. Ako 9-ročná začala tancovať akrobatický rock´n´roll. Venovala sa mu 7 rokov a za ten čas vyhrala niekoľko slovenských i medzinárodných súťaží. V roku 2001, viedla dokonca s tanečným partnerom svetový rebríček. Počas strednej školy v tanci pokračovala. Pôsobila v tanečnej skupine W.A.C., s ktorou cestovala po Európe. Spevu sa aktívne začala aktívne venovať v roku 2009, navštevovala hodiny s hlasovým pedagógom a nahrávala svoje prvé single. V archíve má už 3 videoklipy a viac ako 4 000 000 vzhliadnutí. Spolupracovala s menami ako Majk Spirit, Separ, Mišo Biely, Jay Diesel, Rakby, Billy Hollywood, Dj Grimaso, Hip Hop Fakulta. Nedávno bola oslovená na projekt značky Adidas, kde spolu s Grimasom, Johnnym Perfektom a Majou Hulou Valenčíkovou spojili 4 elementy umenia a vytvorili videoklip „Flava Like This“. Aktuálne pracuje na dokončení svojho debutového albumu.

FOTO: Michal Nemtuda, Michal Petrik Photography, Andrej Kratochvíl, ZDROJ: SOUL FOR SHOW

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky