NovinkyKam na koncert?

Poznáme kompletný program Harley Days v Prešove!

Tiež sa pýtate, čo si pripravili organizátori Harley Days v Prešove pre návštevníkov podujatia? K dispozícii bude 23 aktuálnych modelov Harley-Davidson na bezplatné skúšobné jazdy, stacionár Jump Start pre nejazdcov, chystá sa spanilá jazda, detičky sa budú môcť povoziť na Harlejke so sajtkou, čakajú nás moto súťaže, kaskadérska šou a k avízovaným koncertom Megadeth, The Carburetors a Signum Regis pribudli bezplatné koncerty pred halou, na ktoré prijali pozvanie skupiny Got Blue Balls, Lunokhod a Meredith. To všetko 16. a 17. júla pred Tatran Handball Arenou v Prešove.

05_my14_fat_bob_2Srdcom podujatia Harley Days bude bezplatné jazdenie na aktuálnej modelovej rade ikonických motocyklov Harley-Davidson, ktoré do Prešova privezie v rámci celoeuróskej Harley on Tour špeciálne upravený kamión. Už teraz sa môžete vopred hlásiť na skúšobné jazdy, ktoré sa uskutočnia počas oboch dní od 10:00 do 18:00 hodiny. K tomu organizátori pripravili bohatý denný program, takže o zábavu, komfort, jedlo, americké burgre a pitie bude postarané. V sobotu sa uskutoční spanilá jazda Prešovom. „Chceme si zajazdiť spoločne so všetkými motorkármi, ktorí nás už poznajú a radi by sme sa zoznámili s ďalšími, ktorí u nás v Prešove ešte neboli. Pozývame vás na spoločnú spanilú jazdu Prešovom, ktorá odštartuje v sobotu 16.7. o 13:00 hodine. Všetci motorkári, ktorí sa chystáte na večerný koncert Megadeth, máte od nás zabezpečené strážené bezplatné parkovisko pre motorky až do nedeľňajšieho obeda. Tešíme sa na vás,“ pozýva spoluorganizátor podujatia Martin Vichrest z Harley-Davidson Prešov. Chýbať nebudú moto súťaže ako pomalá jazda či obľúbené kuželky a tešiť sa môžete aj na skvelého kaskadéra.

13334542_10208393415686103_109624251_oDo už teraz nabitého programu pribudli ďalšie lákadlá. Čakanie na hlavný večerný koncert spestria svojimi vystúpeniami pred halou skupiny Got Blue Balls, Lunokhod a Meredith. Pre rodiny s deťmi je zabezpečené vozenie sa na harlejke so sajtkou a detské atrakcie. Pre nejazdcov bude opäť k dispozícii Jump Start aj s inštruktorom, stacionárne upevnený motocykel Harley-Davidson, na ktorý sa môžete posadiť, naštartovať ho, preradzovať rýchlosti a vychutnať si tak burácanie ikonického motora V-Twin. Celý deň spestrí rádio Rocková Republika súťažami o skvelé ceny a programom bude sprevádzať Rado Mešša.

Harley Days sa uskutočnia 16. a 17. júla v Prešove. Motorkársky program a program pre rodiny s deťmi je počas oboch dní pred Tatran Handball Arenou. Po 19:00 hodine sa v sobotu 16.7. otvorí hala, kde sa uskutoční koncert americkej skupiny Megadeth. Pred nimi zahrajú v hale nórski rockeri The Carburetors a power metaloví Signum Regis s rodeným Prešovčanom Mayom Petraninom za mikrofónom. Motorkári, ktorí sa rozhodnú ostať na večerný koncert, budú mať zabezpečené bezplatné strážené parkovisko pre motorky až do nedeľňajšieho obeda a prvých dvesto motorkárov, ktorí prídu v klubových vestách do Tatran Handball Areny, dostanú na uvítanie Jacka Daniela. Lístky sú exkluzívne v sieti Predpredaj.sk za 35 eur na státie a 39 eur na sedenie.

Meredith

Meredith

Lunokhod

Lunokhod

text: Edo Kopček
foto: archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky