Novinky

Polemic nakrúca klip k novinke „Svetlá mesta“

Nový  singel Polemicu „Svetlá mesta“ bude už o pár týždňov vybavený videoklipom. Základné sekvencie doň nakrúcali členovia skupiny pod vedením režiséra Jara Ridzoňa počas uplynulého víkendu.

Len týždeň je na trhu nový album skupiny Polemic „Horúce časy“, aktuálny hit z neho „Svetlá mesta“ už môžete poznať aj z rádií.  Členovia Polemicu sa ho rozhodli vyšperkovať ešte aj vtipným klipom, o čo sa má postarať Jaro Ridzoň.  Ten strávil s pánmi celú nedeľu 23. mája  a všetkých ich vešal!!

„Je to bizarné, no on nás naozaj po jednom zavesil na laná, aké používajú pri práci kaskadéri. Museli sme si zvyknúť na to, že nemáme pevnú pôdu pod nohami, museli sme balansovať, pritom sa usmievať, hrať na nástroj a tváriť sa, že o nič nejde,“ vysvetľuje spevák Brano „Bejzo“ Bajza. „Bol som rád, keď mi po hodine povedal, že stačilo.“

Polemic sa vo videu naozaj zmení na vznášajúcu sa „nebeskú kapelu“, ktorá  svojím hraním dokresľuje príbeh v štýle road movie. Jeho hlavným hrdinom bude však starší pán, v civile veľmi dobre známy štamgastom vo „vychytených“ bratislavských podnikoch. „Je to ozajstná figúrka, ktorá vymetá bratislavské bary, má už cez šesťdesiat rokov, no je mladý duchom,“ smeje sa Bejzo.

Klip k singlu „Svetlá mesta“ bude hotový v priebehu júna. Už tento týždeň vo štvrtok 27. mája po 19-tej hodine však pokrstí skupina Polemic svoj nový album „Horúce časy“ na koncerte v bratislavskom Majesty Music Clube.

zdroj: Eva Bacigalová, PR manažérka
foto: archív kapely

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky