Novinky

Pokyman z Medial Banana venoval dcérke Zoe dojemnú skladbu k prvým narodeninám

Frontman Pokyman známej kapely Medial Banana zverejnil k prvému výročiu narodenia svojej dcérky Zoe pozitívnu letnú pesničku o pocitoch k nej, ako aj o dojmoch z role rodičov, ktorú ako nováčikovia teraz zažívaju aj so štastnou mamičkou Katalínou. 

Skladba vznikala v bratislavskom štúdiu The Wellders. O hudbu sa postaral Lukie FWD a v pesničke nájdete aj sampel Zoinho smiechu, čo ju popri texte robí ešte osobnejšou. Okrem toho sa aj o cover art postaral sám Pokyman. Najdojemnejšou časťou je asi videoklip, ktorý tvoria zábery natočené zväčša na telefón dokumentujúce prvý rok života Zoe. O veľmi citlivé spracovanie videa a strih sa postaral videomaker LUPIC. Klip hudobník zverejnil v deň narodenia dcérky a dokonca aj presne na minútu. Napriek tomu, že pesnička je veľmi osobná, je aj veľmi univerzálna a dokáže sa s ňou isto stotožniť množstvo ďalších rodičov, ktorých pocity boli počas prvého roka obdobné. 

Skladba je zároveň prvým singlom k pripravovanému albumu od Pokymana s názvom Blessings. Bude obsahovať desať skladieb a svetlo sveta uzrie ešte tento rok pod krídlami The Wellders a Reggae Callin‘ Records.

Naživo si budete môcť pesničku vychutnať už túto sobotu 27. augusta 2022 na Pokymanovej show na bratislavskom Uprising Festivale, ktorý tento rok oslavuje už 15 rokov od svojho vzniku.

zdroj: Sveťo Moravčík
foto: archív Pokyman

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky