Novinky

Peter Cmorik a Martin Harich spievajú spoločnú pieseň po anglicky v rýdzo slovenskom videoklipe

Spoločný letný duet Petra Cmorika a Martina Haricha „Oh My Bro“. K anglickému textu pesničky nakrútili rýdzo slovenský videoklip, v ktorom si okrem nich zahrali skvelý slovenský herec Karol Čálik a úspešná slovenská modelka Michaela Karaková.

Oboch slovenských spevákov odteraz okrem niekoľkoročného priateľstva, podobných hudobných názorov a vzorov spája aj spoločný letný song „Oh My Bro“. Veselá pieseň v angličtine zaujme okrem príjemného tanečného rytmu a melódie aj netradičným videoklipom, ktorý je rýdzo slovenský. V klipe spevákov v lone slovenskej prírody očarí krásne slovenské dievča a počas predbiehania sa v tom, kto na ňu viac zapôsobí, sa obaja oblečú do ľudových krojov a snažia sa ju presvedčiť, že aj oni by s ňou dokázali žiť tradičný slovenský pastiersky život. Starého baču si v klipe zahral legendárny slovenský herec Karol Čálik.

Nakrúcania som sa zúčastnil preto, že obaja speváci Peter i Martin sú mi sympatickí, mám ich rád a sú dobrí. A tiež preto, že počas mojej kariéry som v klipe ešte nikdy neúčinkoval. Bolo to príjemné, určite aj preto, že takú krásnu partnerku som za manželku ešte nemal“ tvrdí s úsmevom Čálik.

IMG_1830Keď som práve dokončil Oh my bro, vedel som , že by to mohol byť duet, o ktorom sme sa často s Maťom Harichom bavili. Dal som spraviť text na chlapský duet a samozrejme témou mohla byť len žena! Maťo prišiel s nápadom, že keď sme slovenskí interpreti, song je po anglicky, spravme k nemu slovenský ľudový klip! Musím sa priznať, že v kroji som sa cítil naozaj dobre. Veľkou pridanou hodnotou a zážitkom pre nás všetkých bolo účinkovanie Karola Čálika v úlohe baču a krásnej slovenskej devy, modelky Michaely Karakovej“ objasnil vznik piesne a pocity pri nakúcaní Peter Cmorik.

IMG_2158Už niekoľkokrát sme si s Cmorom hovorili, že by sme mali spolu niečo naspievať. Pesnička a celá spolupráca s ním ma baví, pretože ho beriem ako svojho staršieho brata. Nakrúcanie bola veľká zábava. Fajn ľudia, krásna príroda, aj vstávať o tretej ráno kvôli východu slnka bolo v pohode.“ dodal Martin Harich.              

Klip sa nakrúcal vo Vlkolínci a v okolí Liptova. Za režiséra klipu si speváci vybrali Jakuba Kršku, ktorý už viackrát so svojou spoločnosťou Moovi s Martinom spolupracoval. Hudbu napísal Peter Cmorík, text Mirka Vorobjevová a vychádza vo vydavateľstve Cmoro, s.r.o.

zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky