Novinky

Peter Bič Projekt má tanečný videoklip

Aktuálny hit formácie Peter Bič Projekt „Chceme to“ má už aj obrazovú podobu.  Svižné tanečné video ku skladbe nakrútil  režisér Ján S. Sabol.

Gitarista Peter Bič využil trojmesačnú pauzu v koncertovaní materskej skupiny IMT Smile a vyráža na turné s vlastnou skupinou Peter Bič Projekt. Na koncertoch, ktoré ich čakajú v priebehu októbra až decembra, budú hrať predovšetkým skladby z tohtoročného debutového albumu združenia Peter Bič Projekt, chýbať tak medzi nimi nebude skladba „Dážď“ ani najnovší singel „Chceme to“.

Zatiaľ čo v pesničke „Dážď“ dal Peter Bič priestor speváčke Dáške Kostovčik, v novinke „Chceme to“ zažiaril aj Petrov bratranec Ivo Bič, a to nielen ako spevák, ale aj ako tanečník.

„Ivo sa už ako dieťa venoval spoločenským tancom, keď tancuje tie súčasné, vyzerá veľmi vtipne,“ vysvetľuje s úsmevom Peter Bič. „Okukáva speváka skupiny Jamiroquai a robí to veľmi šikovne. Chcel som preto, aby bol klip k pesničke ušitý práve na neho.“ Iva Biča  pri jeho kreáciách vo videu dopĺňajú aj tanečníci z košického D.S. Studia a Kamikadze Crew.

Kompletnú zostavu skupiny Peter Bič Projekt, vrátane tancujúceho Iva Biča, môžete v najbližších týždňoch vidieť aj naživo,  už 13. októbra začína celá formácia sériu vystúpení v Košiciach. Hneď na prvom koncerte pokrstia jej členovia album „Peter Bič Projekt“ a krst zopakujú aj na vystúpení v Bratislave, ktoré sa uskutoční 12. novembra.

Termíny turné Peter Bič Projekt

04.12. – Caffe Barrique, Michalovce
17.11. – Route66, Liptovský Mikuláš
13.11. – Blue Note, N.M.n.Váhom
12.11. – Hlava22, Bratislava
11.11. – Klub77, Banská Bystrica
06.11. – Holičstvo club, Svidnik
05.11. – Tiffany Café, Prešov
29.10. – Zebra Music Pub, Košice
15.10. – Plaza Beach Solivar, Prešov
13.10. – Malbo Caffé, Košice KRST ALBUMU

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky