Novinky

Peter Bič Project majú nový singel „Thinking About You“!

Skupina Peter Bič Project prichádza s ďalšou bombou! Presne dnes predstavuje nový singel „Thinking About You“! Skladba pochádza z debutového albumu „Say It Loud“, ktorý Peter Bič Project vydali na konci minulého roka.

 Skupinu Peter Bič Project poznajú fanúšikovia po celom svete. Svojimi hitmi sa preslávila nielen doma, ale aj v zahraničí. V ankete Zlatý Slávik si kapela odniesla dve ceny – Skokan roka a Rádio Slávik za megaúspešný singel „Hey now“. Kapela však neoddychuje, presne dnes má premiéru jej nový singel „Thinking About You“.

„Našim fanúšikom sme chceli v tomto už skoro jarnom období priniesť trošku inú náladu a emóciu. Po singloch „Hey Now“ a „Say It Loud“ teraz prichádzame s jemnejšou skladbou. Myslím si, že táto pesnička vystihuje práve toto obdobie a naše pocity.“ Vysvetľuje frontman kapely Peter Bič.

Nový singel „Thinking About You“ nájdu fanúšikovia na debutovom albume „Say It Loud“, kde je spolu 12 skladieb. Na ich vzniku sa podieľajú všetci členovia skupiny – líder Peter Bič, speváčka Dáška Kostovčík, spevák Ivo Bič, klávesák Matúš Pavlík, basgitarista Vlado Čekan a bubeník Jozef Zima

„Hudbu skladáme všetci, texty píšu speváci Ivo a Dáška, ktorí sa v angličtine našli. Keď niekto dostane nápad, tak sa od toho odpichneme a rozvinieme to do textu. Je to spoločné dielo. Najprv robíme hudbu, do toho sa dotvárajú nálady pesničky, podľa situácie a obdobia, v ktorom práve žijeme.“ Opisuje skladateľský proces Peter Bič.

 K novému singlu chystá kapela aj klip, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta už čoskoro. Okrem toho sa skupina Peter Bič Project chystá koncertovať po celej Európe. 8. mája si ich vybrali slovinskí študenti, aby zahrali v Ljubljane na najväčšej akcii roka pre 15 tisíc ľudí!

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Ján Štovka, Olivier Production

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky