Novinky

Paul Project rozpaľuje zábavu singlom Let the sun come down

KOŠICE (23.07.2012) Paul Project sa nechal vo svojom novom singli Let the sun come down inšpirovať letnou vášňou. Už pri komponovaní stavil Pavol Petrik na muzikantský žúr a spolu s Marekom Vozárom sa v jeho domácom štúdiu unášali na vlne prvotriednej zábavy. „Keď som so základnou hudobnou linkou prišiel k Marekovi, podarilo sa nám zasedieť sa do štvrtej rána,“ smial sa P. Petrik, ktorý dodal, že vo finálnej fáze prebral nad skladbou producentskú taktovku Vlado „Randy“ Gnepa. 

Singlom Let the sun come down nadväzuje Paul Project na anglické veci Love is gone a She said. Hoci ani v tomto prípade z tanečných pozícií neustupuje, predsa len je počuť v aranžmánoch viac popovej motivácie. „Nebudeme tvrdiť, že chceme robiť underground, lebo od začiatku sme boli inšpirovaní zahraničnou scénou a našim zámerom bolo vyprodukovať letnú komerčnú vec. Keďže sme nechceli pracovať iba s elektronikou, pilierom skladby je gitarová linka, ktorú postupne rozvádzame ďalej,“ vysvetľoval P. Petrik.

Textársky je pod Let the sun come down podpísaný Roman Petrik. Odkaz v texte je jasný a ponúka návod ako prežiť leto plné pohody a zábavy. „Poďme sa baviť, spoznávať nových ľudí, užívať si čistú zábavu… Toto je moja predstava o lete, ktorú chceme podporiť aj klipom. Som si istý, že mužské, ale i ženské publikum si príde na svoje, pretože pred kameru sa postaví kopec neposlušných báb,“ dodal dobre naladený P. Petrik.

Singel Let the sun come down si môžete vypočuť

http://youtu.be/2flqIMVDXwM

Viac info nájdete na www.paulproject.com.

zdroj: Imrich Makó

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky