Novinky

Paul Project a She said útočia na internete

Košice : Ťaženie singla She said z tvorivej dielne Paul Project sa z rádiového éteru posúva smerom k internetovým portálom. Horúcou novinkou je v tomto prípade fan made video, pod ktorým je podpísaný Martin Miťka, známy spoluprácou s Mirom Jarošom (Čierny dážď),  či Kristínou (Pri oltári). „Martinovi sme ponúkli, aby si vypočul skladbu a pokiaľ ho zaujme, nech pripraví scenár videa. Po viacerých konzultáciách sme sa prepracovali k výslednému vizuálu, kde sme ako hlavnú dejovú líniu nechali príbeh dvoch ľudí, ktorí sa síce rozišli, ale stále na seba myslia,“ uviedol Pavol Petrik.

Fan made videom sa kreatívne formovanie She said nekončí. P. Petrik totiž nevylučuje ani možnosť natočiť regulárny klip, čím by sa mohol naplniť aj medzinárodný potenciál skladby. „Internet je silné médium a v niektorých prípadoch priamo konkuruje televíziám. Momentálne je našou prioritou dostať  skladbu medzi ľudí, čo si myslím, že sa nám pomerne úspešne darí, lebo She said je aktuálne šiestou najhranejšou vecou na Slovensku. Na druhej strane, pokiaľ niekto príde s dobrou ponukou na klip, spolupráci sa brániť nebudeme. Nápad však musí byť kvalitatívne lepší, ako je fan made video M. Miťku,“ poznamenal s úsmevom P. Petrik.

Napriek jasne definovanému feelingu She said nechce P. Petrik uzavrieť príbeh singla bez možnosti pokračovať v jeho interpretáciách. Preto prichádza s výzvou pre DJ-ov, aby ďalej pracovali so skladbou prostredníctvom remixov. „Cez sociálne siete sme oslovili mladých remixerov, aby sa skúsili so skladbou pohrať. K dispozícii dostanú všetky stopy a necháme im voľnú ruku, aby sa každý prejavil, ako to cíti. Špeciálne by nás potešilo, keby sa do tohto projektu zapojili aj mladé baby so vzťahom k elektronickej hudbe. Text je viac-menej jasný a nás by zaujímalo práve ich hudobné cítenie vychádzajúce z kontextu príbehu,“ zdôraznil P. Petrik.

Fan made video k skladbe She said si môžete pozrieť na linku http://www.youtube.com/watch?v=iBZyCYI1gh0

Autor: Imrich Makó
Foto: Archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky