NovinkyKam na koncert?

Od Miss TUNING ZRAZ sa očakáva kladný vzťah k autám

SVIDNÍK (31.05.2013) Tuningová verzia motoristického športu napíše 9. – 11. augusta 2013 na letisku vo Svidníku svoj ďalší diel. Organizátori TUNING ZRAZU Svidník sa rozhodli ponúknuť návštevníkom a priaznivcom exkluzívne upravených automobilových kúskov podujatie s náležitou pridanou spoločenskou a kultúrnou hodnotou.

Neodmysliteľnou súčasťou zrazov vo Svidníku je Miss TUNING ZRAZ a Tvár TUNING ZRAZ, a práve kampaňou k súťaži krásy otvára TZS 2013 novú kapitolu. Dievčatá od 17 rokov sa môžu prihlásiť prostredníctvom vyplneného formuláru na www.tuningzraz.sk. Finálový kasting sa uskutoční 13. 6. 2013 od 13.00 do 17.00 hod. v hoteli Dukla v Prešove, kde sa stretnutú postupujúce zo základných piatich kôl, ktoré prebehnú v AVON centrách v Snine (3. 6.), Košiciach (4. 6.), Vranove (5. 6.), Humennom (6. 6.) a Svidníku (7. 6.). Pripomenieme, že víťazka Miss sa zároveň stáva tvárou TUNING ZRAZ-u. Dodáme, že úradujúcou Miss a Tvárou TZS 2013 je Lenka Chobotová z Lietavy. „Určite by bolo plusom, keby Tvár Tuning zrazu mala kladný vzťah k autám. V každom prípade však musí byť reprezentatívnym a komunikatívnym typom, pretože ju chceme aktívne zapojiť do všetkých reklamných kampaní,“ poznamenal marketingový manažér TUNING ZRAZ-u Svidník Ľubomír Sluk.

Na finalistky súťaže čakajú zaujímavé ceny – relaxačný pobyt, značkové oblečenie, či kozmetika. Dodáme, že tradíciou súťaží Miss TUNING ZRAZ je verejná zbierka pre detské oddelenie Nemocnice arm. gen. Ludvíka Svobodu vo Svidníku. Minulý rok odovzdali organizátori vďaka veľkorysosti návštevníkov tri inhalátory značky PARI. „Tvár Tuning zrazu získa spolu s hodnotnými vecnými cenami, okrem iného, exkluzívne nafotenie vlastného portfólia, účasť na promo akciách a medializáciu v printových a elektronických médiách. Počas zrazu bude víťazka kastingu asistovať pri odovzdávaní cien promotérovi súťaží na dráhe a ďalších aktivitách podporujúcich úspech celej akcie,“ uviedol marketingový manažér TUNING ZRAZ-u Svidník Ľubomír Sluk.

zdroj: Imrich Makó

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky