Novinky

Nový album úspešnej slovenskej speváčky Kristíny – V sieti ťa mám

Po slovenskom a  českom úspechu singlov  Stonka, Horehronie a V sieti ťa mám prichádza KRISTÍNA s  novým albumom, ktorý bude obsahovať nielen  spomínané single, ale aj mnoho ďalších budúcich hitov a vianočný bonus.  Album V sieti ťa mám sa na trhu objaví  18. októbra 2010 a produkčne ho pripravili jej „dvorný“ producent  Martin Kavulič, ktorý je aj autorom hudby. Texty napísal  známy slovenský textár Kamil Peteraj.  Môžete sa tešiť na poriadnu dávku moderného popu,  pri ktorom si určite zatancujete,  ale aj krásnych pomalých piesní, pri ktorých si možno aj poplačete. Jednoducho moderná hudba, presne taká, akú máte najradšej!  Nový album sa KRISTÍNA rozhodla presne v duchu jeho názvu uviesť do života „na sieti“ a ako prvá speváčka ho pokrstí spolu so svojimi fanúšikmi priamo na najväčšej sociálnej sieti Facebook. Na špeciálnej  stránke, ktorá sa oficiálne spúšťa 5.10.2010 sa môžu stať krstnými rodičmi albumu všetci, ktorí vymyslia originálne prianie novému CD alebo len napíšu odkaz do 25.10.2010. Po tomto termíne si desať najkrajších „vinšov“ KRISTÍNA vyberie a ich autorov pozve na osobné stretnutie, na ktorom ich odmení podpísaným CD, plagátom a možnosťou ešte aj osobne pokrstiť nový album.

Ďalšou z noviniek je videoklip k najhranejšej slovenskej pesničke v rádiách V sieti ťa mám, ktorý vznikol v produkcii HomeMedia a pod režisérskou taktovou Maya Hurajta a Ondreja Štelbaského. Oficiálnu premiéru bude mať na budúci týždeň (13.10.2010) v rannej show Funrádia.

Kristínin štáb, vrátane komparzistov, rozložil svoj stan na ranči pri Stupave. Výber kulís motivovali hudobné žánre v piesni s tým, že vidiecke prostredie pracuje predovšetkým s asociáciami smerujúcim ku country. Pod pozvánku pre reggae sa zase podpísali výborná nálada a zábava spojená s prípravou, či ostrým natáčaním záberov. Vizuálny dojem podčiarknu vo finálnej verzii aj animácie.

„Spoluprácu s komparzistami sme nacvičovali od rána, lebo klip sa točil na jeden záber a preto sme museli byť dokonale zladení. Najviac som si musela dávať pozor na správne načasovanie, aby synchrónne sedeli obraz a zvuk,“ opísala pracovnú časť klipu Kristína.

Príbeh v klipe vychádza z textu piesne, ktorý napísal Kamil Peteraj. Vyznanie vo veršoch poeticky plynie od spaľujúceho priznania ku konštatovaniu v refréne „V sieti ťa mám, … nepochybuj, už ťa tam mám“. Podobne, ako vystupňoval hudobnú myšlienku od reggae ku country autor hudby Martin Kavulič, bude gradovať aj vízia scenáristu. Kristína ponúka v klipe vlastný zamilovaný svet s happy endom vo finále, kde sa predstaví aj súčasná vychytená herecká osobnosť Ľuboš Kostelný. „Klip má naozaj jednoduchú dejovú linku, v ktorej si spievam moju pesničku kráčajúc po ranči. Postupne stretávam maliara, robotníkov na ceste, zatancujem si s tanečníkmi, zaspievam si s gitarou a nakoniec po všetkých zážitkoch z celého dňa prídem k mojej vysnívanej láske,“ opísala s úsmevom svoje putovanie v klipe Kristína.  Jediným mínusom natáčania bolo chladné počasie, na ktoré Kristína doplatila prechladnutím. Ako nám však potvrdila, nepríjemné chvíle vyležala v posteli a ďalej sa teší na vystúpenia a fanúšikov. „V septembri som veľa cestovala, najmä do Čiech kvôli projektu Pretty Woman a moje povinnosti si vypýtali svoju daň. Už pred natáčaním som sa necítila najlepšie, no a na pľaci ma rozbolelo hrdlo a poriadne som prechladla. Na druhý deň som síce ešte musela absolvovať vystúpenie v Brne, ale potom som si už poležala, oddýchla a telo sa mi za dopriaty pokoj odvďačilo tým, že už je fit,“ upokojovala situáciu Kristína.  (Zdroj: GRAND STUDIO, s.r.o.)

Album V sieti ťa mám vydáva Universal Music  18.10.2010

Vyjde v dvoch verziách.

Klasický CD album

1. Zatváram Oči Objímam

2. V Sieti Ťa Mám

3. Neber Mi Ľútosť

4. Pri Oltári

5. Horehronie

6. Hotel Mama

7. Tak Si Pustím Svoj Song

8. To, Čo Cítim

9. Stonka

10. Anjeli Lietajú Nízko

11. Raz Sa Nám Vlaky Rozídu

12. Krásny Smútok Ti Dám

13. Tajná Láska

14. Stonka (akustická verzia)

15. Vianočná Nálada

Digipack s bonusmi :

Vianočná Nálada (Martin Kavulič Remix)

Zblíženie

Horehronie  (akustická verzia)

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky