NovinkyKam na koncert?

Nový album Adama Ďuricu získate len na jeho koncerte

Po piatich rokoch od debutovej veľkej platne Cukor a soľ pripravil Adam Ďurica novinku s názvom Dávno zomrel rock’n’roll. Získať ju môžu len tí jeho fanúšikovia, ktorí si prídu pozrieť Adamov koncert.

Uplynulých päť rokov mladý spevák naozaj nezaháľal, intenzívne koncertoval, zbieral hudobné nápady a z času načas vydával rádiové single. Z jedného z nich, pesničky Bez servítky, sa stal hit a Adamovi dokonca pred dvoma rokmi pomohol k zisku piateho miesta v Sláviku! Fanúšikovia skladbu objavia aj na Ďuricovej novinke Dávno zomrel rock’n’roll.

„Stále mám rád jednoduché a priamočiare pesničky s krásnymi melódiami a krásnymi textami a také sú aj na novom albume. Možno sú viac gitarové a viac emotívne, no určite sú aj viac pravdivé, prežité a precítené,“ približuje svoj nový repertoár Adam.

Všetky skladby na platni si zložil sám, hostí a spolupracovníkov si však prizval hneď niekoľkých. O texty sa postarali Vlado Krausz, Stano LauroJozef Husovský, jeho brat Martin Husovský zo skupiny Komajota hrá v skladbe Jeseň na klavíri, pomohol aj gitarista Peter Bič z IMT Smile. Na novom albume Adama Ďuricu objavíte aj dva duety – jeden s Bystríkom a druhý s Petrom Cmorikom. Prvý singel Jeseň si Adam naspieval sám. „Je to najsilnejšia a najprecítenejšia pesnička na platni, je to moje srdce na dlani pre poslucháčov.“

Záujemcovia, ktorí chcú nový album Adama Ďuricu Dávno zomrel rock’n’roll vlastniť, ho však nenájdu v obchodoch! Získať ho môžu len tak, že navštívia niektorý z koncertov aktuálneho Adamovho turné. „Jeseň Tour 2011 križuje celé Slovensko, na každom vystúpení predstavujeme hlavne nový repertoár. Každý, kto si kúpi lístok na ľubovoľný koncert, k nemu automaticky dostane aj nový album – je v cene lístka,“ dodáva Ďurica.

Najbližšie sa Jeseň Tour Adama Ďuricu zastaví 28. októbra v Žiline a 29. októbra v Púchove.

 

Zostávajúce zastávky Jeseň Tour 2011 Adama Ďuricu

28.10.  Žilina – Bunker

29. 10.  Púchov – Queens Pub

4. 11.  Humenné -Nostalgia

5. 11.  Michalovce – Enjoy It Pub

18. 11.  Trnava – Amfik Cafe

19. 11.  Nitra – Frankie Rock

25. 11.  Poprad – klub Zóna

26. 11.  Prešov – Bunker

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky