Novinky

NOVÉ EP „TRANSMISSION“ OD KRISTINY TRAN DOSTALO ŠPECIÁLNU PODOBU!

Nové EP TRANSMISSION od speváčky Kristiny Tran je na svete! Svoj nový projekt oslávila interpretka aj špeciálnym nosičom jej hudby a to v podobe špeciálnej kartičky, ktorá obsahuje unikátny kód na stiahnutie celého EP, ktorý tak bude dostupný na všetkých digitáloch alebo PC aj off-line.

 „Je to prenos mojich pocitov a myšlienok, ktoré sa majú dostať ku vám prostredníctvom piesni a tiež je to slovná hračka a vyjadruje, že som na svojej misii“,   ozrejmuje názov speváčka.

Už na prvé počutie si môžeme všimnúť, že pesničky sú dynamickejšie, ako sme u Kristiny boli zvyknutí a nie sú štylizované do jedného žánru.“ Celé EP je vlastne súhrn žánrov, ktoré sa mi páčia a ovplyvňovali ma počas celého života. Preto tam nájdete napríklad aj pesničku v štýle 80s, ktoré mi pripomína moje rokenrolové detstvo. “

 

Druhá štúdiová nahrávka obsahuje 7 piesni, ktoré hudobne podporil skvelý producent, songwriter a klavirista Matej „LilMax“ Mikloš. O finálny zvuk sa postaral Miroslav Chyška (člen kapely J.A.R.) a okrem samotnej speváčky nájdete na EP aj dva mužské hlasy Tomyho Kottyho a Dana Kapitána. Ako ochutnávku k celému EP natočila speváčka zaujímavý snippet, v ktorom sú live klavírne verzie jednotlivých piesni a tiež ukážky pesničiek, tak ako budete počuť na samotnom EP.

Online sú tiež dva videoklipy k letnému singlu ‚Čo to dá‘ a najnovší ‚Karmageddon‘, v ktorom speváčka svojim textom aj videom upozorňuje na dopady klimatickej krízy.

“ Nie je mi ľahostajné, ako bude naša Zem vyzerať o pár rokov a preto som tiež využila svoj hlas a prostredníctvom pesničky prispela ku zmene.“ vraví speváčka, ktorú ku vzniku piesne inšpirovali iniciátory petície Klíma ťa potrebuje.

Vizuály pri všetkých troch videách vložila do rúk šikovnej Enejdiej a v blízkej dobe sa môžeme tešiť na ďalší videoklip.

TRACKLIST:

 1. Intro – Čaša
  2. TKKT – ft. Tomy Kotty
  3. Karmageddon
  4. Celé skvelé – ft. Dano Kapitán
  5. Čo to dá
  6. Bluezka
  7. Finálovka

 

INSTAGRAM:

https://www.instagram.com/kristinatran_music/                      

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/kristinatranofficial/

 

 

 Za redakciu: Martin Laškovský

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky