NovinkyKam na koncert?

NO NAME sa s akustickým turné presúvajú na Slovensko, na koncertoch s nimi hrajú missky!

Skupina NO NAME sa v rámci česko-slovenského akustické turné presúva na Slovensko! Dnes večer uvidia Timkovcov domáci fanúšikovia vo vypredanom trenčianskom Piano Klube. NO NAME zahrajú Slovákom svoje hity s novým basgitaristom Martinom Gašparom a so sláčikovým kvartetom, ktoré tvoria talentované a mimoriadne krásne huslistky, finalistky súťaže krásy!

Dermacol NO NAME Acoustic tour 2019 prichádza na Slovensko! Dnes to NO NAME odpália vo vypredanom Pianko Klube v Trenčíne, v piatok v Poprade, 8.3 v Košiciach, 14.3. v Žiline a slovenskú časť turné zakončía koncertom 29.3. vo veľkej sále Istropolisu v Bratislave. NO NAME si na turné pozvali sláčikové kvarteto Fantastic 4.

„Vždy som chcel ako muzikant spolupracovať so sláčikovým kvartetom. Celá kapela sme sa na to veľmi tešili a náležite pripravovali. Sláčikové aranžmány ma bavili už od malička, cez filmovú hudbu. Preto som rád, že našu muziku sláčiky posúvajú do inej hudobnej dimenzie,“ konštatuje hráč na klávesy Zoli Šallai.

„Som šťastný z celkového akustického súznenia jednotlivých nástrojov v tomto akustickom programe. Je to pre mňa zmena, pri hre používam metličky a špilky, tým pádom si to vyžaduje iný spôsob hry,“ prezradil bubeník Ivan Timko.

Sláčikové kvarteto tvoria talentované a mimoriadne krásne hudobníčky. Magdaléna Izakovičová je bývalou finalistkou súťaže krásy Miss Universe a hráčkou na violončelo. Marina Raneta je bývalou Miss Moldavsko a v kvartete hrá prvé husle. Zostavu dopĺňa huslistka Zuzana Klimantová a Roman Rusňák.

„Za úplne dokonalé považujem, že nám to s huslistkami ladí aj mimo pódia. A čo na to naše manželky, keďže sme na turné už dva týždne? Naše manželky vedia, že u nás hrajú vždy prvé husle!“ so smiechom uzatvára líder kapely Igor Timko.

NO NAME vystúpujú na turné po 23-och rokoch v zmennej zostave. Na Dermacol NO NAME Acoustic tour 2019 vystriedal basgitaristu Viliama Gutraya Martin Gašpar. Ostatní členovia kapely sú už roky stabilní – Igor Timko, spev, Dušan Timko, gitara, Ivan Timko, bicie, Roman Timko, gitara a Zoli Šallai, klávesy. S turné prejde kapela 23 miest po celom Česko-Slovensku. Hity „Čím to je“, „Žily“ či „Ty a tvoja sestra“ v akustických aranžmánoch si zatiaľ užili fanúšikovia v českom Zlíne, Jihlave, Českých Budějoviciach, Pardubiciach, Náchode, Opave a Znojme. Vstupenky na Dermacol NO NAME Acoustic tour 2019 si môžete kúpiť v sieti Predpredaj.sk na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/dermacol-noname-acoustic-tour-2019/  Viac informácií o skupine NO NAME nájdete na www.no-name.sk

Dermacol NO NAME Acoustic tour 2019

Slovenská republika

21.2. Trenčín Piano Club

22.2. Poprad Dom kultúry

8.3. Košice Spoločenský pavilón

14.3. Žilina Holiday Inn

29.3. Bratislava Istropolis

 

Česká republika

26.2. Cheb KC Svoboda

27.2. Karlovy Vary Grandhotel Ambassador Národní dům

28.2. Chomutov Městské divadlo

2.3. Plzeň Měšťanská beseda

15.3. Český Těšín Těšínske divadlo

20.3. Písek Divadlo Fráni Šrámka

21.3. Liberec Dům kultury

26.3. Olomouc NH Collection Olomouc Congress

27.3. Ostrava Dolní Vítkovice – multifunkční aula Gong

4.4. Brno Mahenovo divadlo

11.4. Praha Forum Karlín

Redakciu mojamuzika.sk informovala: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky