NovinkyKam na koncert?

NO NAME PRED TURNÉ S NOVÝM VIDEOKLIPOM

Skupina NO NAME minulý týždeň nakrúcala videoklip k piesni “Sľuby”. Je to už v poradí štvrtý singel z ich aktuálneho  úspešného albumu s názvom “Nový album”.

Režisérskej úlohy sa tentokrát zhostili Patrik Pašš a Peter Budinský. “V rámci technológie sme tentokrát využili red kamerou nasnímané  hrané fragmenty , ktoré sme v ďalšej  etape postprodukčne kombinovali do živých sureálnych obrazov,” hovorí režisérska dvojica.

Hlavnú úlohu v klipe si zahral bubeník Ivan Timko. “Ivan nič nenamietal a zhostil sa svojej úlohy okamžite,” vysvetľuje spevák Igor Timko. “Na koncertoch je Ivan za bicími úplne vzadu, nech si ho teda diváci konečne užijú z prvej ruky,” dodáva Timko.

Skupina No Name pripravila pre svojich slovenských fanúšikov májové klubové turné. “Kluby a kulturáky majú jedinečnú atmosféru,” vysvetľuje spevák a frontman Igor Timko. “Ten blízky, až intímny kontakt s publikom je nezameniteľný.” V priebehu mája členovia jednej z najpopulárnejších slovenských  a českých kapiel navštívia  Banskú Bystricu, Liptovský Mikuláš, Žilinu a Trenčín. ”Každé z miest , ktoré sme vybrali, má pre nás špeciálnu príchuť. V Banskej Bystrici som strávil 5 rokov svojho vysokoškolského života, v Žiline som sa lúčil so slobodou – naposledy sme tam hrali deň pred mojou svadbou, v slávnom trenčianskom klube Piano budeme mať konečne premiéru, no a Liptovskému Mikulášu vystúpenie dĺžime, nakoľko sme tam veľmi dlho nehrali.” Koncertný program je zostavený z toho najlepšieho, čo skupina NO NAME za posledných 15 rokov pôsobenia ponúka: “Zahráme všetky pecky, od Ty a Tvoja sestra, cez Žily, Hľadám, Čím to je?! až po nový singel – pieseň Sľuby, ktorú v najbližších dňoch uvedieme v slovenskom a českom éteri. V tejto piesni  sme sa rozhodli zhudobniť poklad slovenského jazyka a tým je slovíčko ľúbiť!!! Pátral som po inom jazyku, kde by sa tento špecifický stupeň lásky objavil. Ostatné jazyky majú ekvivalent mám ťa rád a milujem ťa, ale ľúbiť sa dá  iba v slovenčine!!! ”

NO NAME CLUB TOUR :

22.5. Banská Bystrica – Ministry of Fun
23.5. Liptovský Mikuláš – Kultúrny  dom
29.5. Žilina – Dom odborov
30.5. Trenčín – Piano club

zdroj: Lenka Slaná

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky