NovinkyKam na koncert?

NO NAME pokračuje v akustickom turné a stíha aj dobročinné aktivity!

Skupina NO NAME pokračuje aj v novom roku v plnom nasadení! Populárna kapela pripravuje pokračovanie akustického turné, nahráva nové skladby a stíha pomáhať druhým! Frontman kapely NO NAME Igor Timko má za sebou spoluprácu s maestrom Karlom Gottom s cieľom pomôcť onkologickým pacientom. Okrem toho sa Igor ako učiteľ zapojil do ankety Zlatý Amos. Pre obrovský záujem fanúšikov už čoskoro odohrá NO NAME pridané koncerty v Bratislave a v Košiciach, na ktorých predstaví úplne nový singel!

Kapela NO NAME stíha popri koncertovaní v Českej a Slovenskej republike aj charitatívne aktivity! Líder úspešnej košickej skupiny pokrstil kompiláciu „Hit za Hitem 3“, ktorej výťažok poputuje na pomoc pacientov s onkologickým ochorením. V rámci tohto projektu sa Igor Timko stretol s maestrom Karlom Gottom v ateliéri Sáry Saudkovej a nafotili krásne fotografie.

„Akákoľvek pomoc je vždy vďačnou záležitosťou. Toto je už tretia výberovka s cieľom pomôcť dobrej veci, takže poslucháči na podobné projekty reagujú intenzívne pozitívne.
S Karlom Gottom sme strávili asi pol dňa. Musím povedať, že „božský Kája“ je vtipný a žoviálny. Prebrali sme spolu aj súčasnú hudbu a potešilo ma, že k novým nápadom a výzvam pristupuje aj po toľkých úspešných rokoch stále s rešpektom. Nezaregistroval som ani náznak povýšenia, mám jednoducho pocit, že pán Gott je fajn chlap.“
S radosťou konštatoval líder NO NAME Igor Timko.

Fanúšikovia 7-násobného „Slávika bez hraníc“, skupiny NO NAME, sa v budúcnosti môžu tešiť na ďalšiu spoluprácu kapely s legendárnym Karlom Gottom.

„Už nejaký čas si vzájomne vymieňame pozitívne reakcie na to, čo robíme. Ak vznikne pieseň, ktorá sadne maestrovi ako uliata, prečo nie. Počas fotenia ma znova  “profesorsky pokarhal“, že mu chýba od nás pesnička. Takže uvidíme, je možné, že sa spoločný projekt objaví už na našom novom albume, ktorý vychádza na jeseň 2015.“ Prezradil Igor Timko.

Foto 1Líder a spevák skupiny NO NAME je navyše tvárou ankety o najobľúbenejšieho učiteľa a učiteľku na Slovensku s názvom Zlatý Amos! V upútavke na projekt, ktorého cieľom je najmä popularizácia učiteľov a podpora skvalitňovania vzťahov medzi žiakmi a učiteľmi, vystupuje Igor so žiakmi, ktorých učí.

„Už tretí rok som podporovateľom a zároveň tvárou tejto ankety. Učitelia sú základom pre našu budúcnosť, veď „čo sa za mladi naučíš…“, poznáte to príslovie. Preto sa rád vraciam na miesta, kde som študoval, rád sa vraciam k pedagógom, ktorí ma ovplyvnili, a preto som prijal ponuku stať sa tvárou ankety Zlatý Amos. Navyše aktívne učím, takže som pod drobnohľadom.“ Neskrýva nadšenie Igor Timko.

Skupina NO NAME má za sebou úspešné vypredané turné NO NAME Acoustic Tour 2014. Pre obrovský záujem fanúšikov pridala kapela ďalšie koncerty. Akustické prevedenia hitov si môžete vychutnať už 23. januára 2015 v Bratislave a 7. marca 2015 v Košiciach. Nenechajte si ujsť najväčšie hity skupiny NO NAME v akustickom prevedení a ochutnávku pripravovaného albumu skupiny NO NAME v podobe nového singlu! Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal http://www.ticketportal.sk/fulltext.aspx?search=no%20name.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Sára Saudková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky