NovinkyKam na koncert?

NO NAME odštartovali Dermacol NO NAME Acoustic tour 2019 vypredaným koncertom v Zlíne a v zmenenej zostave!

Fantastická atmosféra a vypredané Kongresové centrum v českom Zlíne! Tak  vyzeral štart Dermacol NO NAME Acoustic tour 2019. Skupina sa na pódiu predstavila v zmenenej zostave, namiesto pôvodného basgitaristu Viliama Gutraya si prizvala Martina Gašpara. S turné prejde kapela 23 miest po celom Česko-Slovensku. Nenechajte si ujsť hity „Čím to je“, „Žily“ či „Ty a tvoja sestra“ od Košíc až po Karlovy Vary, NO NAME naplánovali 5 zastávok po Slovensku a 18 v Česku!

NO NAME predviedli na prvej zastávke turné úžasné sláčikové aranžmány spolu so sláčikovým kvartetom Fantastic 4. Ich hity dostali novú hudobnú dimenziu a publikum totálne odzbrojili. NO NAME vystúpili po 23-och rokoch v zmennej zostave. Na Dermacol NO NAME Acoustic tour 2019 vystriedal basgitaristu Viliama Gutraya Martin Gašpar.

„Ak ľudia medzi sebou jednajú férovo, priamo a bez bočných úmyslov vedia sa dohodnúť. S Viliamom sme si sadli a triezvo zhodnotili situáciu. Zhodli sme sa na tom, že Martin Gašpar bude pre akustické turné výrazným prínosom. Predsa len nejde o klasický koncert „v plnej paľbe“ je tam mnoho zmien, aranžérskych vychytávok. Dochádza k súčinnosti so sláčikovým kvartetom. Ponúka sa priestor pre kontrabas, bezpražec, to sú všetko zručnosti, v ktorých je Martin doma. A čo bude s postom basgitaristu po turné, sa uvidí,“ vysvetľuje líder NO NAME Igor Timko.

Ostatní členovia kapely sú už roky stabilní – Igor Timko, spev, Dušan Timko, gitara, Ivan Timko, bicie, Roman Timko, gitara a Zoli Šallai, klávesy. S Martinom Gašparom má skupina NO NAME dlhoročné skúsenosti a na konte niekoľko spoluprác.

„S Martinom je to vlastne prirodzené pokračovanie spolupráce. Pozná nás a našu hudbu ako vlastnú dlaň. Produkoval nám dva albumy – „Čím to je“, a „V rovnováhe“. A na posledných dvoch albumoch „Nový album“ a „S Láskou“ na base hosťuje, takže skúšanie ide bez problémov,“ dodáva Igor Timko.

NO NAME odohrá turné v 23-och mestách po celom Česko-Slovensku. Kapela odštartovala vypredaným koncertom v Zlíne. Doma na Slovensku zahrá 21.2.v Trenčíne, 22.2.v Poprade, 8.3. v Košiciach, 14.3.v Žiline a 29.3. v Bratislave Celé turné zakončí v Prahe 11.4. v krásnom priestore Fórum Karlín.

„Na turné sa veľmi tešíme. Každý muzikant vie, že turné je oproti iným bežným koncertom oslava hudby, stretnutie, rozhovor so skalným publikom. Zahráme piesne, ktoré sme doteraz v playliste nemali. Zaznie aj novinka „Ži …a nech žít““, ktorej vznik je inšpirovaný oslavami 100-ročnice Československa. Pieseň „Kto dokáže“ so sláčikovým kvartetom je ďalšia chuťovka, ktorú si akustický program doslova pýta. Sme nabudení a už sa nevieme dočkať, kedy to celé odpálime,“ neskrýva radosť Igor Timko.

 Vstupenky na Dermacol NO NAME Acoustic tour 2019 si môžete kúpiť v sieti Predpredaj.sk na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/dermacol-noname-acoustic-tour-2019/  Viac informácií o skupine NO NAME nájdete na www.no-name.sk

Dermacol NO NAME Acoustic tour 2019

Slovenská republika

21.2. Trenčín Piano Club

22.2. Poprad Dom kultúry

8.3. Košice Spoločenský pavilón

14.3. Žilina Holiday Inn

29.3. Bratislava Istropolis

 

Česká republika

5.2. Zlín Kongresové centrum

6.2.  Jihlava DKO

12.2. České Budějovice DK Metropol

13.2. Pardubice Dům kultury Dukla

14.2. Náchod Městské divadlo Dr. Josefa Čížka

18.2. Opava Slezské divadlo

20.2. Znojmo Dukla konferenční a spoločenské centrum

26.2. Cheb KC Svoboda

27.2. Karlovy Vary Grandhotel Ambassador Národní dům

28.2. Chomutov Městské divadlo

2.3. Plzeň Měšťanská beseda

15.3. Český Těšín Těšínske divadlo

20.3. Písek Divadlo Fráni Šrámka

21.3. Liberec Dům kultury

26.3. Olomouc NH Collection Olomouc Congress

27.3. Ostrava Dolní Vítkovice – multifunkční aula Gong

4.4. Brno Mahenovo divadlo

11.4. Praha Forum Karlín

Redakciu mojamuzika.sk informovala: Nora Krchňáková.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky