NovinkyKam na koncert?

Nitro Circus do Viedne so svetovou premiérou: Najnebezpečnejší trik na motorke!

Veľkolepá adrenalínová šou vypukne už 18. júna 2015 na štadióne Ernsta Happela vo Viedni. Diváci sa už teraz môžu tešiť na čosi naozaj nevídané: jazdec Josh Sheehan sa pokúsi o najnebezpečnejší a zároveň najnáročnejší trik v motokrose – triple Backflip! Prežiť takýto skok v zdraví znamená rútiť sa rýchlosťou 90 km/h na vyše 100 kilogramov vážiacej motorke na 11metrov vysokú rampu a pod uhlom 80 stupňov vyskočiť do výšky približne 30 metrov. Nasleduje trojitá rotácia a bezpečné pristátie. Toto doma určite neskúšajte.

Najšialenejšia extrémna šou, pri ktorej vzduchom lietajú ľudia aj stroje a krv tuhne v žilách, bude pre slovenských fanúšikov na dosah. Legenda extrémnych športov Travis Pastrana osobne privezie do neďalekej Viedne najväčšiu a najprestížnejšiu motošou Nitro Circus – Moto Mayhem. Vstupenky sa predávajú aj na Slovensku – exkluzívne v sieti www.eventim.sk.

Nitro Circus Live sa predstaví na vybraných európskych štadiónoch. K našim susedom privezie Nitro Circus – Moto Mayhem vedúca osobnosť a legenda extrémnych športov Travis Pastrana. Motoristický pretekár a kaskadér Pastrana je niekoľkonásobným víťazom X Games, uspel v disciplínach ako supercross, motorcross, freestyle motocross či rally racing. Zúčastnil sa aj pretekov NASCAR a aktuálne jazdí aj Global RallyCross Championchips. Vo svojich 31 rokoch je žijúcou legendou. Návštevníci sa môžu tešiť na dych vyrážajúcu šou postavenú na ukážkach Freestyle Motocros, BMX, Trophy Cars ale lietať vzduchom budú aj snežné skútre, kreslá či vaňa na kúpanie!

??????????????????????Počiatky Nitro Circus siahajú do roku 2003, kedy Travis Pastrana s priateľmi Jeremym Rawlem a Greggom Godfreyom začali nakrúcať videá z garáže, ktoré zmenili životy nielen im, ale miliónom divákov po celom svete. Televíznu šou vysielali v 60 krajinách a vrcholom bol celovečerný film Nitro Circus 3D Movie, ktorý v roku 2012 uviedli do kino-distribúcie. Ani to však tvorcom nestačilo. Z úspešnej televíznej šou sa stala úplne šialená a dych vyrážajúca live šou. Vypredané štadióny v Amerike, Austrálii, Európe aj Afrike s vyše 1,5miliónmi fanúšikov vravia za všetko.

Vstupenky:

http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/nitro-circus-moto-mayhem-wien-ernst-happel-stadion-381495/event.html

Viac info:

http://www.nucoast.com

zdroj: Tomáš Holetz

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky