NovinkyKam na koncert?

Najväčšia víkendová žúrka je za dverami – STEEL PANTHER SÚ TU

Víkend sa blíži a vás čaká najväčšia žúrka, na akú sa nezabúda.

Zajtra 1.3.2014 kapela STEEL PANTHER zahrá v bratislavskom MMC klube na Karpatskej.

Americká heavymetalová kapela z LA – STEEL PANTHER už odohrala dva koncerty u našich západných susedov v Prahe a Brne. Podľa ohlasov médií a hlavne fanúšikov je to naozaj show, so všetkým, čo k tomu patrí. Páni zo Steel Panther vskutku neostávajú nič dlžní svojej povesti šoumenov, ktorí si parodujú všetkých, všetko, ale hlavne samých seba.

Steel Panther, to je paródie na životný štýl a módu osemdesiatych rokov, na prehnanú starostlivosť o dlhé vlasy a hlavne na glam rock a metal.

Táto komédie je natoľko prepracovaná až je dokonalá.

V roku 2012 boli Steel Panther ocenení ako „Najlepšia živá kapela“ na Loudwire Music Awards a porazili tak slávnejších kolegov ako Iron Maiden, Metallica, či Tool.

Vzhľadom na úspech ich albumu a na živé vystúpenia sa kapela teší z veľkej obľuby u fanúšikov a  stala sa kultovou legendou na scéne v LA. K Steel  Panther  sa na javisku už pripojili také ikony rock and rollu ako sú Steven Tyler z Aerosmith , Paul Stanley z Kiss, Corey Taylor zo Slipknot, Tom Morello z Rage Against The Machine / Audioslave či Chester Bennington z Linkin Park.

Steel Panther, to sú Michael Starr, Satchel, Lexxi Foxx a Stix Zadinia

http://www.steelpantherrocks.com/

vstupenky na www.xl.sk

zdroj: xl.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky