NovinkyKam na koncert?

Najobľúbenejšia, najvýraznejšia a najznámejšia česká speváčka posledného desaťročia – Lucie Bílá pripravuje svoje najväčšie samostatné turné .

V piatok 17.mája 2013 na tlačovej konferencii v hoteli Sheraton v Bratislave Lucie Bílá prezradila novinárom podrobnosti o pripravovanom turné LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2013, ktoré sa uskutoční sa v októbri 2013 v 2 slovenských a 8 českých mestách. Na doteraz najväčšom turné svojej kariéry speváčka zaspieva najväčšie hity, ponúkne remixové prekvapenia a veľkolepú pódiovú show s najväčšou scénickou výpravou v histórii česko-slovenského šoubiznisu. Je viac než isté, že to bude najväčšia kultúrna akcia tohto roku, na ktorú sa pätnásťnásobná Českej slávica dôkladne pripravuje už teraz.

Čiernobiele turné bude aj výrazne farebné.

“Nič v živote nie je len čierne alebo len biele. Napríklad ja sa najčastejšie obliekam do čiernych farieb, hoci som „Bílá”. Čierna je len najtmavší odtieň bielej a biela je len najsvetlejší odtieň čiernej, rovnako aj v živote ide len o uhol pohľadu a nič nie je jednotvárne, preto som sa rozhodla práve pre tento opozitný a zároveň jednoduchý názov pre svoje najväčšie turné” vysvetlila názov turné Lucie.

Turné bude čiernobiele vďaka kostýmom a farebné vďaka veľkolepej scéne, tanečníkom, pódiu s desaťmetrovým mólom, veľkým LED obrazovkám, špičkovému ozvučeniu a množstvu svetelných a pyrotechnických efektov. Výpravnú šou majú “pod palcom” Slováci – režisér Jeffo Minařík, choreograf a tanečník Miňo Kereš a hudobný producenti z Creative Music House (Peter Graus, Tomaš Zubák a Marián Kachút), ktorý sa postarajú o scénu, choreografiu a nové remixové verzie pesničiek.

„Jeffovi som sľúbila, že sa pokúsim jeho nápady zrealizovať,“ povedala speváčka, ktorá hneď s úsmevom dodala, že má trochu obavy z toho, čo na ňu režisér a choreograf prichystajú. „Vietor do vlasov je jediný pohyb, ktorý zvládam prirodzene a oni budú chcieť, aby som tancovala a možno aj lietala vzduchom a ešte pri tom aj spievala“ zažartovala.

Všetky hity, nové piesne a remixové verzie pesničiek pre všetkých.

Lucie Bílá už dlhodobo oslovuje široké spektrum poslucháčov a divákov, pre ktorých na jedenástich exkluzívnych koncertoch v Čechách a na Slovensku ponúkne program poskladaný z popu, rocku, šansónov, či muzikálových hitov. Chýbať nebudú ani krásne   a výnimočné piesne, z jej zatiaľ posledného albumu MODI (Supraphon, 2012), s nádhernými textami Pavla Vrbu a Václava Koptu. Speváčku bude doprevádzať skupina pod vedením Petra Maláska. Turné ponúkne aj novinku.

Nikdy som v programe nerobila remixy a na tomto turné dáme niektoré pesničky do nového kabátu. Pracujú na nich chlapci z Creative Music House. Už som niečo z toho počula a veľmi sa na to teším“ prezradila Lucie.

Výnimočné turné s mnohými naj.

Najvýpravnejšie turné s najväčšou scénou, super zvukom, grandióznymi efektami a úžasnými tanečníkmi bude mať aj charitatívny rozmer, speváčka sa rozhodla pomôcť nadácii Konto Bariéry, s ktorou dlhodobo spolupracuje.

Vstupenky na slovenskú časť turné –  19.10.2013 v Bratislave (Zimný štadión Ondreja Nepelu) a 21.10. 2013 Košiciach. (Steel aréna) sa už predávajú v sieti Ticketportal v cene od 15 do 50 Eur.

“Nesmierne sa teším na to, že sa opäť predstavím pred slovenským publikom. Budú to pre mňa také malé Vianoce“ povedala na záver tlačovej konferencie Lucie.

Termíny turné :

14.10. 2013 PRAHA Tipsport Aréna

15.10.2013 PRAHA Tipsport Aréna

17.10.2013 PLZEŇ Zimní stadion

19.10.2013 BRATISLAVA Zimný štadión Ondreja Nepelu

21.10.2013 KOŠICE Steel Aréna

23.10.2013 OSTRAVA ČEZ Aréna

25.10.2013 ZLÍN Zimní stadion Luďka Čajky

27.10.2013 BRNO Kajot Aréna

29.10.2013 PARDUBICE ČEZ Aréna

31.10.2013 LIBEREC Tipsport Aréna

03.11.2013 ČESKÉ BUDĚJOVICE Budvar Aréna

Predaj vstupeniek :

www.ticketportal.sk

Aktualizované info :

www.cernobileturne.sk

www.luciebila.com

zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky