NovinkyKam na koncert?

Najlepší detský rock´n´rollový mikulášsky mejdan v Prahe!

Kapela pre deti a rodičov PÍSKOMIL SE VRACÍ  sa oskutočne s veľkou radosťou vracia už potretie do pražského Lucerna Music Baru, v sobotu 5. decembra. Tentokrát pôjde o najlepší detský rock´n´rollový mikulášsky mejdan v Prahe, nazvaný príznačne MIKULÁŠSKA PÍSKOUŠOU.

Za kapelu PÍSKOMIL SE VRACÍ pozýva všetkých Karolína Pečenková: „Do Lucerny se s radostí vracíme opakovaně, naše koncerty zde mají úžasnou, kulatou atmosféru a my si ji plnými doušky užíváme se všemi přítomnými od nejmenších po největší. Tentokrát naši speciální show věnujeme Mikulášům, čertům a andělům a chceme zde zazpívat ve vánoční premiéře i naše nejnovější písničky. Moc se těšíme!“

PÍSKOMIL SE VRACÍ a jeho MIKULÁŠSKA PÍSKOUŠOU v Lucerna Music Bare 5. decembra od 15:00 bude tradične netradičná. Istoiste vtipná, veselá, so zaujímavými hosťami a nikto sa nebude strašiť!

Na programe je hudba, smiech, súťaže i darčeky.

Stále si neviete predstaviť, ako vypadá koncert PÍSKOMILA? Pozrite sa

Vstupenky na jedinečnú a najlepšiu detskú mikulášsku rock´n´rollovu show si môžete kúpiť v predpredajných sieťach: TicketPortal, TicketPro, Eventim, GoOut a Lucerna Music Bar za jednotné vstupné pre deti i dospelých, deti do 2 rokov zdarma (predpredaj 160 Kč, na mieste 190 Kč).

Informácie o obľúbenej detskej kapele PÍSKOMIL SE VRACÍ hľadajte na www.piskomilsevraci.cz a http://on.fb.me/1jm1hzI.

zdroj: Johana Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky