NovinkyKOMPILÁCIA

Nahrávanie kompilácie BB skupín je v plnom prúde. Už 10 kapiel sa môže pochváliť novou pesničkou!

Umelecká agentúra IMIKO SLOVAKIA, s.r.o., v spolupráci s nahrávacím štúdiom PJ SOUND STUDIO a vydavateľstvom PJ RECORDS vyhlásili začiatkom februára 2010 súťaž pre hudobné skupiny a interpretov z bansko-bystrického regiónu.

Víťazné kapely dostali príležitosť nahrať si svoju pesničku v profesionálnom štúdiu pod producentským dohľadom Peťa Dobríka zo skupiny MUKATADO. Túto možnosť získalo 15 hudobných skupín, ktoré z prihlásených interpretov vybrala odborná porota. V štúdiu sa vystriedalo už 10 hudobných skupín.

„Kapely, ktoré zatiaľ nahrávali, prišli do štúdia absolútne pripravené, zobrali to naozaj veľmi zodpovedne..:-)Musím ich pochváliť, lebo sú to veľmi šikovní muzikanti, ktorí vedia, čo chcú a je vidieť, že medzi nimi vyrástla nová generácia hudobnej banskobystrickej scény. Všetkým im držím palce. Majú predpoklady na to, aby v hudbe dosiahli to, čo sami chcú,“ prezradila jedna z organizátorov projektu Janka Kozáková.

Vybraté skladby budú vydané na kompilácii v hudobnom vydavateľstve PJ RECORDS, krst pripravujú organizátori na september t.r.

Svoju skladbu si do štúdia prídu nahrať ešte Fervido, Pas de pitie, Tho toones, Rekusynku a Genevas.

Prinášame Vám zoznam interpretov aj s názvami skladieb, ktoré už nahrali v PJ SOUND STUDIU svoju skladbu na kompiláciu s názvom VOLUME 1:

Iná vlna – Tesko

Sexy papučky – Divoké A

Got blue balls – Devil in bed

Pululu – Opusti ma

Švepes – Emil

Trucki – Opojený

Schody – Večera

Delicious – Kill you for now

Rock reunion – Pozerám dopredu

220 – Tvár

text: Andrea Pivarčiová, PR manažérka projektu
foto: archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky