Novinky

Na obzore je nový tanečný hit

Dvojica dídžejov a mladý talentovaný raper sú podpísaní pod tanečnou novinkou, ktorá si za krátky čas získala priazeň desaťtisícov fanúšikov. Pesnička s názvom 2013 uzrela svetlo sveta v decembri minulého roka. Bez akejkoľvek cielenej propagácie má videoklip k tejto skladbe na Youtube viac ako 80-tisíc vzhliadnutí.

„Je to prvá vec, na ktorej sa autorsky podieľam. Mám veľkú radosť z toho, že na diskotékach ľudia na pesničku reagujú pozitívne, bavia sa na ňu a zostávajú na parkete,“ hovorí Martin Drozdi alias DJ Drozďo, jeden z trojice protagonistov nahrávky a klipu.

Jeho kolega DJ Demex je producentom a má ambície patriť medzi najlepších vo svojom žánri. „Chcem zo seba dostať to najlepšie a dávať to ľuďom. Klubová scéna našu pesničku oceňuje, dúfam, že sa začne hrávať pravidelne aj v rádiách,“ hovorí. K spolupráci si spolu s DJ Drozďom prizvali Radka Bartoša, ktorý je známy predovšetkým ako raper Kelso. „Je talentovaný, spolupráca s ním bola rýchla a s výsledkom sme spokojní,“ tvrdí Demex. Kelso vlani vyhral prestížnu freestyleovú česko-slovenskú súťaž, nie je preto prekvapením, že svoje účinkovanie v nahrávke zvládol tak, ako zvládol.

A aké sú ďalšie plány dvojice dídžejov? „Dostať pesničku 2013 k čo najväčšiemu počtu poslucháčov a tanečníkov v kluboch, prostredníctvom rádií a televíznych hudobných staníc,“ hovoria svorne. Popularitu im zatiaľ pomáha robiť internet, obaja veria, že ich tanečná vec  sa chytí v čo najširšom merítku. „Mohla by sa stať jedným z hitov tohtoročnej letnej sezóny, uvidíme, ako sa to celé vyvinie,“ dodávajú Demex s Drozďom. Podľa ich slov majú pripravené ďalšie skladby, ich uvedenie do života sa bude odvíjať od úspechu aktuálnej tanečnej novinky 2013.

zdroj: Peter Lehotský

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky