Novinky

Mukatado majú nový singel. Prinášame ochutnávku z prípravy videoklipu

mukatadoKapela MUKATADO, ktorá sa zviditeľnila najmä svojím úspešným účinkovaním v Eurovízii, má po skončení súťaže stále plné ruky práce. Vydala debutové CD Vo výšinách, odohrala desiatky koncertov a letných festivalov, natočila klip k eurovíznemu hitu „Ja sa mám“ a absolvovala turné s Richardom Mullerom. Najnovšie sa môže pochváliť druhým videoklipom k remixu skladby Prečo so mnou spíš, ktorý ako producent a režisér zastrešil Martin Hudák.

„Na videoklipe sa mi robilo veľmi dobre. Je to tak, že keď raz ide niečo samo, tak to je správne znamenie a netreba to zastavovať. Takto som mohol realizovať vlastnú myšlienku na hudbu, ktorá ma baví a na ktorej vzniku som tiež mohol spolupracovať,“ prezradil Martin Hudák, ktorý sa hudobne podieľal aj na samotnom remixe.


Natáčanie trvalo dva dni, prvý deň sa točilo v štúdiu v Bratislave a druhý deň na jednom zámku na Slovensku. V klipe speváčke Mukatada Janke Kozákovej sekundoval aj známy slovenský moderátor Martin „Pyco“ Rausch, ktorý okrem toho, že si v klipe zahral, podieľal sa aj na samotnom scenári.

„ V skupine MUKATADO sa kombinuje hudba, ktorá sa mi páči, s ľuďmi, ktorí sú mi sympatickí, takže spolupráca bola pre mňa tvorivou výzvou. A ponuku od Mukatada som špeciálne prijal aj preto, lebo to producentsky zastrešoval môj dobrý kamarát a veľký profesionál Martin Hudák, s ktorým sa vďaka spoločným víziám spojím hocikedy,“ prezradil Pyco.

Speváčkin make-up v klipe mala na starosti Klára Surdusová, vlasy známy kaderník Janko Molnár. O speváčkin styling v klipe sa postarala Zuzana Kanisová, ktorá si prekvapivo v klipe zahrala tiež.

„Nápad, že by si mohla vo videoklipe zahrať aj Zuzana, sme dostali až na pľaci. Prišlo to spontánne, Zuzana súhlasila a tak ju diváci budú môcť vidieť aj v netradičnej polohe,“ prezradil režisér a producent Martin Hudák.

redakciu informoval manažment kapely Mukatado

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky