Novinky

MUKATADO exkluzívne v Eurosongu predstavia svoj nový videoklip

Hosťom najbližšieho kola Eurovision Song Contest 2010 bude skupina MUKATADO, ktorá sa zviditeľnila najmä svojim úspešným účinkovaním v minulom ročníku. MUKATADO v Eurosongu zahrajú svoj nový singel, remix skladby Prečo so mnou spíš, ku ktorému v réžii Martina Hudáka natočili aj videoklip. Prvýkrát ho diváci môžu vidieť práve 29. januára v priamom prenose na Jednotke, kedy ho MUKATADO predstavia v Eurosongu v exkluzívnej premiére.

„Na videoklipe sa mi robilo veľmi dobre. Je to tak, že keď raz ide niečo samo, tak to je správne znamenie a netreba to zastavovať. Takto som mohol realizovať vlastnú myšlienku na hudbu, ktorá ma baví a na ktorej vzniku som tiež mohol spolupracovať,“ prezradil Martin Hudák, ktorý sa hudobne podieľal aj na samotnom remixe. Zaujímavosťou je, že v klipe speváčke Mukatada Janke Kozákovej sekundoval práve moderátor Eurosongu Martin „Pyco“ Rausch, ktorý okrem toho, že si v klipe zahral, podieľal sa aj na samotnom scenári.

„V skupine MUKATADO sa kombinuje hudba, ktorá sa mi páči, s ľuďmi, ktorí sú mi sympatickí, takže spolupráca bola pre mňa tvorivou výzvou. A ponuku od Mukatada som špeciálne prijal aj preto, lebo to producentsky zastrešoval môj dobrý kamarát a veľký profesionál Martin Hudák, s ktorým sa vďaka spoločným víziám spojím hocikedy,“ prezradil Pyco.

Natáčanie trvalo dva dni, prvý deň sa točilo v štúdiu v Bratislave a druhý deň na jednom zámku na Slovensku. Speváčkin make-up v klipe mala na starosti Klára Surdusová, vlasy známy kaderník Janko Molnár. O speváčkin styling v klipe sa postarala Zuzana Kanisová, ktorá si prekvapivo v klipe zahrala tiež. „Nápad, že by si mohla vo videoklipe zahrať aj Zuzana, sme dostali až na pľaci. Prišlo to spontánne, Zuzana súhlasila a tak ju diváci budú môcť vidieť aj v netradičnej polohe,“ prezradil režisér a producent Martin Hudák.

redakciu informovala Andrea Pivarčiová, manažérka kapely

Mukatado – Making Of Prečo So Mnou Spíš

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky