Novinky

MISS Tuning pozná medzinárodnú zostavu desiatich finalistiek

Svidník –  TUNING ZRAZ Svidník 2010 pozná po štvrtkovom kastingu zoznam 10 krások, ktoré sa predstavia vo finále MISS Tuning 2010. Desať finalistiek však nebude súťažiť iba o „hlavný“ titul, ale priazeň hlasujúcej verejnosti môžu získať aj v nových kategóriách Miss Silueta (najkrajší obrys postavy), Miss Kiss (najkrajší odtlačok pier) a Miss Sympatia, ktorou sa stane finalistka s najvyššou vyzbieranou finančnou hotovosťou na zraze. Výťažok zbierky poputuje na dobročinné účely. Víťazka MISS Tuning 2010 sa zároveň stane Tvárou TUNING ZRAZu 2010. Súťaž Miss je na programe v sobotu 7. augusta, pričom finalistkám zaspievajú FicTive Marry a Tina. Súťažou MISS Tuning 2010 sa sobotňajší program neskončí, pretože pripravená je ohňová šou a ukážky bojových umení. Po vyhlásení Miss mokré tričko 2010 bude patriť pódium Rytmusovi a DJ-om. „Priznám sa, že s tohtoročným kastingom som veľmi spokojný. Prihlášku nám zaslalo viac ako 50 dievčat a hoci sa všetky do Prešova nedostavili, vybrať finálovú desiatku nebolo v dobrom slova zmysle jednoduché. V prípade MISS Tuning a Tváre TUNING ZRAZu hľadáme reprezentatívny typ a myslím si, že tohto roku sa porota pri svojom rozhodovaní poriadne zapotí. Vo finále sa predstavia dievčatá z celého Slovenska a teší nás, že v osobe Simony Večeřovej z Ostravy bude mať svoju reprezentantku aj Česká republika,“ uviedol marketingový manažér TUNING ZRAZu Svidník Mgr. Ľubomír Sluk.

Po ukončení kastingu absolvovali finalistky fotenie a natáčanie videovizitiek. Hlasovanie Miss Silueta a Miss Kiss bude prebiehať na internete. O Miss Sympatia budú môcť dievčatá zabojovať svojim šarmom priamo na zraze. Na víťazku MISS Tuning 2010, I. vicemiss a II. vicemiss čakajú honorované zmluvy s CATRIN Agency a ďalšie vecné ceny. „Internetové hlasovanie rozbiehame na našej webovej stránke www.tuningzraz.sk od 26. júla 2010. Sme radi, že Miss Kiss zastrešuje ako partner Rádio Kiss, ktorého moderátor Marek Lacko spolu s kapelou FicTive Marry tiež zahrá a zaspieva našim finalistkám,“ dodal Ľ. Sluk.

Úradujúcou MISS Tuning 2009 a Tvárou TUNING ZRAZu 2010 je Prešovčanka Andrea Brižeková. Po kastingu priznala, že pozitívne ju prekvapil počet prihlásených dievčat a zároveň ocenila, že každá z kandidátok pôsobila zaujímavým dojmom. Andrea je známa aj svojou prezývkou Čokoládka, ktorú dostala podľa dokonalo opálenej pokožky. Výnimku neurobila ani tento rok a na svojom imidži legendárnej sladkej pochutiny nič nezmenila. Zatiaľ stihla dovolenku na chorvátskom ostrove Pag, ale láka ju ešte navštíviť s priateľmi Španielsko. „Musím povedať, že najzaujímavejší zážitok spojený s tuningom mám priamo z minuloročného zrazu, kde som mohla stráviť celý jeden deň. Pre mňa to bola nová skúsenosť, vďaka ktorej som mohla spoznať nových a príjemných ľudí. Všetci sme si užili skvelú zábavu a vrcholom pre mňa bolo, keď som získala titul MISS Tuning 2009 a stala som sa Tvárou TUNING ZRAZu 2010. Pravdou je, že od tejto akcie sa podstatne viac zaujímam o autá, tuning a sledujem ďalšie akcie, či zrazy súvisiace s autami alebo motorkami. Pokiaľ ide o jazdenie, obľubujem rýchlosť, ktorú si však radšej vychutnávam na mieste spolujazdca,“ dodala s úsmevom A. Brižeková.

redakciu informoval Imrich Makó, PR manažér TUNING ZRAZu Svidník

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky