NovinkyKam na koncert?

Miro Žbirka úspešne dokončil turné a pre fanúšikov má ďalšie prekvapenia

Miro Žbirka dnes v Prahe špeciálnym koncertom v rámci festivalu České doteky hudby ukončí úspešné Symfonic tour 2017. Pre všetkých, ktorí to nestihli, alebo si chcú zopakovať nádhernú atmosféru vianočných symfonických koncertov má dobrú správu. Ďalšie koncerty budú 15.12.2018 v Žiline a 18.12.2018 v Košiciach. Lístky sú už v predaji.

„Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí prišli na koncerty symfonického turné a urobili na nich skvelú vianočnú atmosféru, ktorá ma nabila energiou do ďalších projektov. Rozhodli sme sa urobiť ďalšie koncerty tam, kde sme už dlho nehrali. Už teraz sa na to teším. Počas Vianoc si chvíľu oddýchnem s rodinou, ale už sa budem aj pripravovať na nahrávanie nového albumu, ktoré sa v Londýne začne po Novom roku,“ povedal Miro Žbirka

Nový album sa bude nahrávať od 6.1.2018 v štúdiu 3 legendárneho londýnskeho Abbey Road opäť pod producentským dohľadom Roba Cassa.

„Teším sa na nahrávanie. V trojke sme ešte nenahrávali. Rob má pre mňa určite pripravené nejaké prekvapenie. Určite to budú ďalší zaujímaví muzikanti, ale nevyzvedal som od neho nič, nechám sa prekvapiť. On vie veľmi dobre, ako to má znieť a kto tam bude ten najideálnejší,“ povedal Miro Žbirka.

Termíny turné :

15.12.2018

ŽILINA

Zimný štadión

18.12.2018

KOŠICE

Steel aréna

Viac informácií a predpredaj vstupeniek:

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/13307/miro-zbirka-symphonic-2018

Aktualizované info na:

www.zbirka.cz

  http://www.facebook.com/MiroZbirka

 zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky