Novinky

Miro Žbirka dostal doma k narodeninám magický výlet.

Svoje nedeľnajšie okrúhle jubileum oslávil Miro Žbirka v kruhu rodiny a virtuálne aj s  fanúšikmi a priateľmi, ktorí mu prostredníctvom telefonátov, sms a facebooku poslali množstvo blahoželaní. Manželka Katka ho príjemne prekvapila darčekom v podobe magického výletu. Ten mohol Meky absolvovať hneď doma, pretože išlo o nové remastrované vydanie kultového beatlesáckeho filmu Magical Mystery Tour. O príjemné prekvapenie sa postaral aj zvukový majster Sam Okell, ktorý s Mekym nahával pesničky In The Sun a Love Shines v londýnskom Abbey Road. K Happy Birthday pridal Mekymu aj otázku ako je spokojný s novým zvukom v spomínanom filme, ktorý spolu s Gillesom Martinom reamstroval.

“ Veľmi ma to potešilo a vytvorilo sa tak zvláštne prepojenie medzi mojimi narodeninovými darmi…” dodal oslávenec.

K skladbe Love Shines sa presne v deň Mekyho narodenín odpremiéroval klip nakrútený dvorným režisérom Davidom Beránkom v štúdiách Abbey Road.

Krst Complete Boxu  spojený s krstom knihy “Co bolí to přebolí“ je naplánovaný na 25.10. (Praha – Bontonland) a 14.11. (Bratislava – Panta Rhei)

Koncom roka odohrá špeciálny koncert so symfonickým orchestrom, svojou kapelou a mnohými hosťami z ktorých sú už známi Backwards, ktorý Mekymu dajú darček v podobe koncertného setu The Beatles, Moravská filharmonie Olomouc a ďalší hostia, ktorých mená zatiaľ ešte drží v tajnosti. Najväčšie hity predstaví v tradičnom, symfonickom, rockovom ale aj akustickom prevedení. Decembrový narodeninový koncert bude jediným exkluzívnym koncertom na Slovensku. Lístky na koncert Miro Žbirka – Happy Birthday, ktorý sa uskutoční 5. decembra v Bratislave, Slovnaft aréne (Zimný štadión O. Nepelu) sa predávajú v sieti Ticketportal.sk už od 19 eur.

Vsetky aktuálne info nájdete na www.zbirka.cz a http://www.facebook.com/MiroZbirka

zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky