NovinkyKam na koncert?

Miro Žbirka chystá v júni dva špeciálne klubové koncerty spolu s hosťami – talentovanými hudobníkmi z londýnskej stajne Abbey Road!

Miro Žbirka, čerstvý držitel slovenského Ota 2012, začal pripravovať špeciálne klubové koncerty, ktoré sa zopakujú iba dvakrát. Všetci, kto dorazí do pražského Hard Rock Café 12. júna alebo o deň neskôr do brnenského Semilassa (13. júna), bude mať jedinečnú príležitosť vidieť jeho unikátne klubové sety spolu s hosťami z londýnskeho Abbey Road. Koncertom predchádza aktuálny singel Love Shines, ktorý vznikol práve v tomto legendárnom londýnskom nahrávacom štúdiu a k nemu je hotový i videoklip.

Miro Žbirka k vzniku projektu nazvanom Abbey Road Night dodáva: „Myšlienka usporiadať klubový koncert spolu s talentmi Abbey Road vznikla minulý rok v lete, kedy som v tomto štúdiu nahrával a splnil si tak svoj sen. S tunajším producentom Robom Cassem sme nie len pracovali, ale i hovorili a prichádzali s rôznymi nápadmi. Výsledkom toho všetkého – po jeho minuloročnej návšteve môjho narodeninového koncertu v O2 aréne – budú dva tohtoročné júnové koncerty, pre nich pripravujem špeciálny klubový set a v ktorých vystúpia dvaja ich výnimoční talentovaní hudobníci: Emily Burns a Leo Stannard.“

Rob Cass za Abbey Road ku koncertom doplňuje: „ Veľmi sa tešíme na vystúpenie v Českej republike. Nemôžeme sa dočkať, až predstavíme publiku práve dokončené nové skladby Emily a Lea. Obidvaja sú naozaj veľkými hudobnými talentmi a v Británii vystúpia na prestížnych hudobných festivaloch. Pre Emily niektoré piesne dokonca píše Eg White známy vďaka spolupráci s Adele, Duffy či Jamesem Bluntem“.

Vstupenky na Abbey Road Night zakúpite www.ticketon.cz, do Prahy https://klient.ticketon.cz/717-abbey-road-nights-mira-zbirky-praha, do Brna https://klient.ticketon.cz/719-abbey-road-nights-mira-zbirky-brno.

Pre aktualizované informácie sledujte webové stránky www.zbirka.cza facebook Mira Žbirku http://www.facebook.com/MiroZbirka.

Ďalšie koncerty Mira Žbirku:

12. 6.     Abbey Road Night, Hard Rock Café Praha

13. 6.     Abbey Road Night, Semilasso Brno

25. 5.     Dvořákova Olomouc, s Moravskou filharmóniou Olomouc pod taktovkou Adriana Kokoše

31.5.      Sedmihorské léto

25. 7.     21. ročník Festivalu Benátská noc, Vesec u Liberce, s Moravskou filharmóniou Olomouc pod taktovkou Adriana Kokoše

17. 8.     13. ročník hudebního festivalu Okoř

30. 8.     Loděnica Piešťany

31. 8.     Labské léto, Ústí nad Labem

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky