Novinky

Milované deti v novom klipe Roba Opatovského

Keď pred pár týždňami Robo Opatovský zverejnil výzvu, aby mu rodičia posielali krátke videá so svojimi ratolesťami, netušil, akú vlnu záujmu vyvolá. Pesničku Milovaná, ktorá sa nachádza na jeho aktuálnom albume Môj život, zložil pre dcérku Hanku, no do klipu k nej použil aj zábery ďalších „milovaných“ detí.

„Zareagovalo viac ako štyristo ľudí, ale vlastne ma to ani neprekvapilo,“ hovorí Robo. „Na sociálnych sieťach ľudia asi najradšej a s najväčšou láskou zverejňujú fotografie svojich detí. Milujeme ich a radi sa s tým podelíme s priateľmi. Rodičia mi preto posielali nielen fotky a videá, ale často dopísali aj niečo o svojich pokladoch, zlatíčkach či princezničkách.“

V klipe k pesničke Milovaná tak „hosťuje“ takmer dvadsiatka detí, medzi nimi nielen Hanka Roba Opatovského, no napríklad aj Lara, dcérka moderátorky Lucie Forman Habancovej, či dcérka Saška moderátora Fun Radia Milana Zimnýkovala zvaného Junior. „Rodičia, ktorí si vo videu našli svoje dieťatko, mi ďakovali a tešia sa, že budú mať navždy úžasnú pamiatku na časy, keď bol ich synček či dcérka maličkí,“ dodáva Robo.

Na jeho aktuálnom albume Môj život sa nachádza ešte jedna pieseň venovaná Hanke, uspávanka s názvom Spinkaj. Na budúci rok plánuje vydať CD s akustickým projektom Overtime a nahrať naň aj skladbu Isn‘t She Lovely, ktorú po narodení svoje dcérky zložil legendárny Stevie Wonder.

zdroj: Eva Bacigalová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky