Novinky

Michaella dostala nový klip ako narodeninový darček

PREŠOV (10.10.2013) Aktuálny singel Michaelly je nabitý silnými emóciami. Skladba Blízki – vzdialení v sebe ukrýva hlboké rodinné posolstvo, ktoré ešte zvýrazni pripravované video.

V priestoroch prešovského PKO sa natáčalo pod režisérskou taktovkou Jarisa, scenár z väčšej miery navrhol autor hudby Randy, ale pokiaľ sa mladá speváčka postavila pred kameru, čakalo ju jedno obrovské prekvapenie. Hoci sa s nápadom vyjadriť pocity prostredníctvom videa pohrávala dlhšie, termín vybraný nemala. O to viac ju dojalo gesto manžela Rasťa Pappa, keď jej k narodeninám venoval ako darček práve natáčanie klipu. „O scenári sme sa s Randym bavili už dlhšie, no Rasťo ma postavil pred hotovú vec. Zablahoželal mi a povedal, že prípravy na klip sú v plnom prúde, pričom dátum a priestory už boli dohodnuté,“ smiala sa Michaella.

Text k singlu Blízki – vzdialení má na svedomí Ivana Drábová. Michaella ju poprosila, aby jej napísala pesničku o autentických pocitoch žien, ktoré sú odlúčené od svojich partnerov, pretože ako živitelia rodín musia často odchádzať stovky kilometrov za prácou. „S touto situáciou som sa stretávala v poslednej dobe stále častejšie a častejšie. Okrem toho, aj náš otec pracoval celý život v zahraničí a mama nás troch vychovávala sama…,“ poznamenala Michaella.

Klip bude mať premiéru v pondelok 14. októbra. Prezradiť môžeme, že sa natáčal na jeden záber a ako hosť sa v ňom predstaví sláčikové kvarteto, no v prvom rade Michaella opäť potvrdí, že je veľmi empatickou ženou… „Ľuďom sa budem pozerať z očí do očí,“ prezradila Michaella.

Zdroj: Imrich Makó

Foto: Peter Ilenčík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky