Novinky

METROPOLIS sú DOLE HLAVOU a neboja sa výšok

Skupina METROPOLIS nie je na Slovenskej hudobnej scéne žiadnym nováčikom. Majú za sebou veľké množstvo koncertov na Slovensku i v Európe, kde farby Slovenska vždy odprezentovali, len v tom najlepšom svetle. Okrem toho sa môžu pochváliť i niekoľkými oceneniami z domácej i zahraničnej scény. V poslednej dobe však o kapele bolo počuť menej a na dôvody sme sa opýtali frontmana skupiny speváka Rada Cimbalu.

„V roku 2013 sme absolvovali veľké turné postavené z 21 koncertov a preto sme sa rozhodli venovať skôr tvorbe nových skladieb a práci v štúdiu. Počas týchto prác sme sa jednoznačne zhodli, že je najvyšší čas upustiť od Anglických textov a spievať výhradne Slovensky. To však neznamená, že skladby ako napríklad FLY na našich koncertoch neodznejú. Taktiež kapela prešla aj personálnymi zmenami, čo tiež činnosť kapely na určitý čas zdržalo.“

Zatiaľ posledný singel s názvom NAPLNENÝ TMOU skupina predstavila koncom roka 2013 a ako sami tvrdia je čas prísť s novou skladbou a voľba padla na skladbu DOLE HLAVOU na ktorú podľa kapely ľudia na koncertoch reagujú veľmi dobre. Ich nový singel si môžete vypočuť práve tu:

zdroj: Matúš Jaško

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky