NovinkyKam na koncert?

Metalová nádielka kapiel Ramchat a Depresy už onedlho v Košiciach a Prešove!

Pagan metalová skupina Ramchat z Martina, každý rok teší fanúšikov zaujímavými novinkami. Aktuálne predstavuje limitované EP Jastrab a na február má nachystaných viacero koncertov po slovenských mestách, na ktorých budú kapelu sprevádzať zaujímaví hostia, v Košiciach a Prešove to bude kapela Depresy!

V roku 2018 zverejnili pieseň Spanšteli sme! ktorou predznamenali chystané EP JASTRAB. Chalani tiež predstavili videoklip k rovnomennej skladbe, čím je celý vinyl kompletný.

EP JASTRAB pokrstili 25. januára v RC Mlyn vo Vrútkach. Spolu s novým EP pripravili aj viacero noviniek. Jedným z nich je aj nové tričko, ktoré zaujme novou grafikou a štýlom. Fanúšikom tak ukazujú nový dizajn, na aký boli doteraz zvyknutí.

Vypočujte si skladbu Jastrab:

https://www.youtube.com/watch?v=c3MIRbqdew8&feature=youtu.be

Tvrdá hudba plná poga a textami čo-to o našej minulosti sa predvedie v celej zostave: Pavel Hirax Baričák – gitara, Víťo Kotrík – gitara, Richard Pokorný – basgitara, Mišo Goldberger – bicie, Maťo Walki – spev.

Ramchat1

 

 

 

 

 

 

Depresy je známa deathmetalová skupina z Trenčína, ktorá hrá temnú atmosferickú deathmetalovú hudbu, ktorú členovia označujú pseudonymom ‚mystic occult death‘. Hrajú v aktuálnej zostave: Roman „Dirrt“ Špatný – gitara, Michael – gitara, Hoyas Attack – bicie, Stanislav „Vesper“ Derneš – vokály, Gabriel – basgitara , Giana – klávesy

Depresy EP 2018:

Spolu s Ramchat predstavia pravú metalovú atmosféru, ktorú si netreba nechať újsť.

depresy1

 

 

 

 

 

 

Koncerty:

15.2. – Košice, klub Colloseum (hostia: Depresy, IRIA) – vstupenky

16. 2. – Prešov, klub Amfiteáter (hostia: Depresy, IRIA) – vstupenky

Lístky na koncerty s Depresy nájdete v sieti Predpredaj.sk

 

Text : mojamuzika.sk

Foto: oficiálne stránky kapiel

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky