NovinkyKam na koncert?

MEREDITH PO ÚSPEŠNOM ROKU ŠTARTUJÚ NA JAR S TOUR VÍŤAZOV 2016

V piatok 4. marca 2016 štartuje MEREDITH (melodic metalcore) svojím koncertom v Považskej Bystrici nevšednú sériu vystúpení. Pod názvom TOUR VÍŤAZOV 2016 sa predstaví celkovo v štrnástich mestách na Slovensku, v Čechách a v Poľsku. Ojedinelé spojenie kapiel Meredith, Asenth a The Rockefellas pod taktovkou Rockovej Maturity navyše doplnia špeciálni hostia – Juraj Kupec s kapelou, Tristana a ďalší.

Od minulého roku sa u kapely Meredith začína prevrat. Tvrdá práca na novom albume Blood Diamond Scars poukazuje na hudobnú vyzretosť tejto mladej kapely. Na jesennom tour pod rovnomenným názvom ste mohli získať do zbierky špeciálne CD z limitovanej edície, ktoré doposiaľ nie je možné nikde inde vypočuť. Počas turné kapela vylepšila svoju pódiovú show, prišla s maskovaním členov a textami, ktoré vypovedajú o utrpení sveta, problémoch, ťažobách v nás, politike, vojnách.

S jarným tour prinesú Meredith novinky!

Meredith_promo2015Prichádza oficiálne uvedenie albumu Blood Diamond Scars na trh. Z limitovanej edície, ktorú pokrstil Igor Belaj z The Paranoid sa konečne stane celosvetovo dostupná vec s novým vizuálom.

Rovnako poodhaľuje informáciu o dlho pripravovaných videoklipoch a to hneď na pár skladieb z Blood Diamond Scars, ktoré vynikajú ako single. Po Tour Víťazov kapela preruší hranie asi na mesiac, aby získala sily na pokračovanie v koncertných aktivitách na leto. Počas prestávky sa budú venovať príprave hudobných noviniek a niekoľkým ďalším hudobným projektom kapely.

Keď idú maturanti mestom… ASENTH, MEREDITH, THE ROCKEFELLAS  & hostia

Meredith_Randal_krst CDPrvý ročník Rockovej maturity vyhrali spomedzi 32 slovenských kapiel na veľkom finále dňa 28.11.2015 v MMC kapely Asenth, Meredith a The Rockefellas, presne v tomto poradí. Víťazi Rockovej Maturity 2015 sa vám predstavia vo viacerých slovenských, českých a poľskom meste. Aj vo vašom meste a klube vás čaká poriadna dávka mladého slovenského rocku, skvelá show a hostia z radov porotcov Rockovej Maturity.

Počas TOUR VÍŤAZOV 2016 v mesiacoch marec a apríl bude prebiehať aj registrácia kapiel do druhého ročníka Rockovej Maturity. Všetky potrebné informácie o novom ročníku preto dostanete aj priamo v kluboch od porotcov a organizátorov. O svoje dojmy zo súťaže sa podelia aj samotní výhercovia. Tešte sa na skvelú rockovú noc, na ktorej nesmiete chýbať.

Vstupenky na jednotlivé koncerty si zakúpiš na predajných miestach predpredaj.sk alebo na internetovom odkaze http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/6025/rockova-maturita–tour-vitazov-2016 .

ROCKOVÁ MATURITA – TOUR VÍŤAZOV 2016

4.3. – Považská Bystrica (Apollo)

5.3. – Poprad (Rock Fabric)

11.3. – Košice (Collosseum club)

12.3. – Bardejov (Rock Cafe)

13.3. – Bratislava (Incheba Expo Aréna)

17.3. – Bielsko Biala (PL) (Rudeboy club)

18.3. – Martin (Mestská scéna)

19.3. – Nové mesto nad Váhom (Za rampami)

1.4. – Banská Bystrica (Klub77)

2.4. – Nitra (Nová Pekáreň)

7.4. – Brno (CZ) (Melodka)

8.4. – Olomouc (CZ) (U-klub)

28.4. – Praha (CZ) (Rock cklub Nová Chmelnica)

30.4. – Bratislava (Randal)

Viac info nájdeš na:

https://www.facebook.com/MeredithOfficial

https://twitter.com/Meredith_Band

www.reverbnation.com/meredithband

a

http://www.rockovamaturita.sk/

https://www.facebook.com/rockovamaturita/

http://www.rockovarepublika.sk/

http://www.rockandpop.cz/

http://tv.slusnejkanal.cz/

zdroj: Pavol Dráb

foto: archív Meredith

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky