NovinkyKam na koncert?

Masta Ace na The Legits Blast 2019!

November 2018 bol významným mesiacom pre fanúšikov Hip Hopu. Legendárny brooklynský raper Masta Ace vydal spolu s producentom Marcom Polom neočakávaný album “A Breukelen Story”.

 V čase, kedy sa hudba, tempo, vizuál, ale hlavne obsah Hip Hopu radikálne posúvajú, sa ku nám opäť dostáva album, ktorý znie ako tribute 90-tym rokom. 19 skladieb s mid-tempovými beatmi doplnenými gitarovými samplami a klavírom sú dokonalým podkladom pre jedného z najlepších a, bohužiaľ, veľmi nedocenených story-tellerov. Samotný Eminem vo svojej knihe “The Way I Am” označuje Masta Ace-a za jednu zo svojich inšpirácií.

Pripomeňme si začiatky Masta Ace-a na legendárnom tracku “The Symphony”:

Prečo ale píšeme o albume, ktorý je vonku už pol roka? Pretože vy budete mať možnosť vychutnať si ho naživo už toto leto priamo na Slovensku! Usporiadatelia festivalu The Legits Blast ohlásili, že Masta Ace bude jedným z hlavných headlinerov na desiatom ročníku, ktorý sa bude konať 24. – 29. júla v Banskej Bystrici. Organizátori tiež prezradili, že k Masta Ace-ovi a holandskému Blabbermouf-ovi sa každý mesiac 15.-teho pripojí ďalší interpret. Ak chcete byť medzi prvými, ku ktorým sa dostanú tieto horúce novinky, sledujte Instagram The Legits Blast.

Načerpajte pozitívnu energiu z minuloročnej edície festivalu v novom sviežom areáli!

Jubilejný program bude tentokrát zasvätený histórii Hip Hopovej kultúry a tradične aj všetkým jej elementom. Môžete sa tešiť na street shows, street ball, tanečné a breakové battles, workshopy, relax a oddych, párty, graffiti, maliarske a fotografické expozície, koncerty slovenských a zahraničných interpretov, premietanie a diskusie na rôzne témy, detské súťaže a omnoho viac. Pridajte sa aj vy k návštevníkom z viac ako 70 krajín sveta a vychutnajte si túto nezameniteľnú atmosféru. Veď to poznáte – lepšie raz vidieť ako 10-krát počuť!

 

Viac informácií www.tlb.sk.

 

Redakciu mojamuzika.sk informovala:Jana Bérešová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky