Novinky

Mária Čírová a Bystrík majú nové videoklipy!!

Dva nové single a dva nové klipy od jedného režiséra. Jožko Koháry už spolupracoval s Tomášom Slobodom, Grimasom a Suverenom.

Mária Čírová sa popri  výchove syna, stíha venovať aj hudbe. O tom že na ňu fanúšikovia nezabudli ani počas materskej dovolenky svedčí aj to, že jej pomohli zrealizovať klip aký tu ešte asi nebol. Poskytli súkromné videá, a tak vznikla koláž o ich živote a radostiach, ktoré umocňujú atmosféru klipu k piesni “Bez obáv” Modny návrhár Robert Bartolen, pre videoklip vytvoril krásnu tylovú sukňu. Šperky v klipe sú od značky Moloko, o styling sa postaral Tomáš Brožek, vizáž Eliška Pichoňská,vlasy Márii upravil Mário Nguyen. Točilo sa v Kuul Fabrik.

Bystrík si pre prvý klip „Potichu a potme“ k jeho tretiemu albumu „Bublifuk“, zvolil jednoduchý pesničkársky štýl. Tak ako mu to svedčí najviac, gitarou v ruke, je vsadený do strohého prostredia bratislavského prístavu v kontraste s romantickým textom a tajomnou slečnou v pozadí. Bystríkove nové pesničky práve prešli pódiovým krstom na spoločnom turné so Zuzanou Smatanovou.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky