Novinky

Mafia Corner pozýva vo východniarskej hymne Vypic a žic

Mafia Corner pokračuje v revolúcii. Preto prichádza s novou východniarskou hymnou. Producent Mike stavil v singli „Vypic a žic“ na rodné nárečie a vyobliekaný v ľudovom kroji odkazuje, že je na kraj, z ktorého pochádza, hrdý. Keďže východniari držia spolu, podporu novinke stihli vyjadriť aj viaceré osobnosti ako Peter Lipa, Junior, či Slavo Jurko alebo Braňo Mojsej. Ešte upozornenie pre Blavákov a možno aj Košičanov: Skladba nie je vhodná pre slabé povahy a jej vypočutie sa odporúča iba na vlastnú zodpovednosť.

Mafia Corner neostáva nič dlžná svojej povesti a ako prvá prichádza s full songom naspievaným vo východniarskom nárečí. Tanečnú vec o východniaroch venuje Mike všetkým, ktorí žijú na východnom Slovensku alebo sú roztrúsení po svete, no v žilách im koluje „Made in východ“. „Refrén je špeciálne postavený na známej fráze „treba sebe vypic a žic“, ktorá vďaka relácii Zámena manželiek získala veľkú popularitu a zo dňa na deň sa stala virálnym videom na slovenskom internete,“ vysvetľoval Mike.

VAZ-1„Vypic a žic“ dokonalým spôsobom vystihuje prístup Mafie Corner k hudbe, k zábave, k životu… Funny videoklip sa točil vo Vihorlatskom múzeu v Humennom a hoci zástupy hejterov si (pravdepodobne) opäť prídu na svoje, Mike je presvedčený, že členky folklórneho súboru Chemlon im zavrú (alebo otvoria?) ústa. „Pieseň, aj klip majú ľudí zabaviť, teda je zbytočné hľadať hipsterské úvahy, ale pokiaľ nás chcú hejteri promovať, nech sa páči, iba sa poteším. Celá pointa je iba o tom, že východ bol, je a vždy bude iný, či už ho ľúbite alebo nie,“ dodal s úsmevom Mike.

zdroj: Imrich Makó

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky