Novinky

Lucie Vondráčková posiela do slovenských rádií nový singel a čoskoro ponúkne aj nový album Oheň.

Lucie Vondráčková začína nový rok 2013 novou pesničkou a novým albumom. Pilotný singel „Co s tou touhou“ vznikol v autorskej dielni svetoznámej Kari Kimmel, ktorá sa preslávila ako autorka mnohých filmových a seriálových melódií (Grey’s Anatomy, Free Willy, The Office,  Walking Dead…) a ktorej skladby spievajú aj Demi Lovato, The Backstreet Boys, či Ke$ha.

„Kari cítí muziku podobně jako já. Propojuje taneční a folkovou scénu, v tom jsme si podobné. A zároveň se mi touhle deskou a filmem Rebelka otevřel i krásný Disney svět, pro který Kari často pracuje. Vážím si toho, že mi písničky upekla přímo na tělo“, pochvaľuje si spoluprácu.

K singlu vznikol aj tanečný videoklip, ktorý je spomienkou na minulé leto. Nakrúcal sa v okolí krásne zrenovovaného mlynu v pražskom Prokopském údolí a na ďalších pražských miestach. „V klipu jsme si společně s kamarádama z taneční skupiny IF projeli na korbě auta celou Prahu. Tak vás na tu společnou jízdu zvu!“

Nový album Oheň českého strieborného Slávika Lucie Vondráčkovej vyjde v deň jej narodenín 8.marca a spolu s prvým českým singlom coverom Ty si ten nej (The Best), novou hitovkou „Co s tou touhou“ sa na ňom objaví aj hit minulého leta z filmu Rebelka „Kdy vzlétnu já“, vianočný duet s Petrom Kolářom „Vánoce bílý“ a mnoho dalších. Album vyjde pod značkou vydavateľstva BrainZone.

http://youtu.be/taQvJVYl5qk
Lucie Vondráčková online:

http://www.youtube.com/user/lucievondrackova

http://www.facebook.com/LucieVondrackovaOfficial

http://fanklub.lucievondrackova.cz/novinky/lucie-vondrackova-novinky.php

http://lucievondrackova.cz

zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky