NovinkyKam na koncert?

LUCIA BÍLÁ tento rok opäť príde na Slovensko s mega úspešným turné.

Po minuloročnom obrovskom úspechu sa 16-násobná držiteľka Zlatého slávika Lucie Bílá rozhodla, že si to zopakuje. Po roku sa tak budú môcť jej priaznivci opäť tešiť na celkovo  5 exkluzívnych koncertov, z ktorých tri budú v Čechách a dva na Slovensku. V októbri budú mať diváci jedinečnú šancu ešte raz vidieť a zažiť ČERNOBÍLÉ TURNÉ 2014 na dvoch exkluzívnych koncertoch v Bratislave a Košiciach.

„Mám dve veľké motivácie pridať v Čechách tri a na Slovensku dva exkluzívne ČERNOBÍLÉ koncerty. Prvý je záujem ľudí, ktorí sa minulý rok na koncert nedostali a túžba vidieť ho opäť a druhou motiváciou je záznam koncertu na DVD. Hovorí sa, že čo sa napíše, či nakrúti, nemusí sa pamätať. A ja by som si veľmi priala, aby sa na jedno z mojich najväčších turné nezabudlo! Už teraz sa na tú veľkú jazdu so svojím tímom veľmi teším,“ hovorí Lucie Bílá, ktorá určite pripraví pre fanúšikov to najlepšie z najlepšieho a aj niečo navyše.

Haly sa opäť zaplnia jej najobľúbenejšími pesničkami a na každom z koncertov rozdá najúspešnejšia a najlepšia česká speváčka plno svojej povestnej energie, lásky a optimizmu. Bude to opäť najvýpravnejšie turné s najväčšou scénou (28×16 metrov), najlepším zvukom, najlepšími efektmi a najlepšími tanečníkmi… Černobílé turné 2014 bude opäť to najlepšie a najväčšie čo tu kedy bolo!

Pre minuloročné turné pripravila Lucie Bílá dva nové hity „Jsem to já“ a „Stop“.

Aké novinky chystá pre tohtoročné ČERNOBÍLÉ TURNÉ 2014  zatiaľ neprezradila.

„ Je to tajomstvo, aspoň zatiaľ….“ dodáva so záhadným úsmevom speváčka

Termíny koncertov Černobílého turné 2014:

15. 10. PRAHA

17. 10. PARDUBICE

19. 10. OSTRAVA

21. 10. Košice

23. 10. Bratislava

Rezervácie a predaj vstupeniek v sieti TICKETPORTAL

 www.ticketportal.sk

www.luciebila2014.cz

www.luciebila.com

www.facebook.com/LucieBilaTurne

zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky