NovinkyKam na koncert?

Lucas Wild 15.5.2015 v Music club

Kapela Lucas Wild vznikla v roku 2009. Jej zakladateľom je Lukáš Lukáčka. Lucas Wild je mladá rocková formácia, pôsobiaca v Bratislave. Kapela s moderným zvukom, v ktorom možno nájsť aj prvky rocku hrá svoju pôvodnú tvorbu. Slovenské texty kombinuje s anglickými. V roku 2012 prichádza do kapely ako bubeník Martin Paškan a kapela sa začala posúvať vpred.

V roku 2012 prichádza prvý úspech, kedy EP kapely pod názvom ,,WILD SHOW“ bolo ocenené editorom portálu Deezer, ako jeden z 5 hlavných digital releases r. 2012 v Českej republike a na Slovensku. Toto ocenenie prišlo, ešte s bývalým člen kapely Matejom Horváthom (gitara). Absolvovali spolu niekoľko koncertov, no potom sa gitarista rozhodol kapelu opustiť. Pred niekoľkými mesiacmi do kapely došiel nový člen, Tomáš Vavrek, ktorý zaujal post gitaristu a osvedčil sa na 100%.

Po čase strávenom v nahrávacích štúdiách sa kapela Lucas Wild v plnej formácii opäť vracia na koncertné pódiá s novými skladbami, aj so starými hitmi. Preto oprášte svoje kožené bundy a príďte na divoký koncert! Už 15. mája 2015 o 19,30 v DK Lúky v Bratislave zaznejú klasiky ako Zlodejka, Blondínka či Run Away a mnohé ďalšie.

Lukáš Lukáčka – rytmická gitara, spev (2009 – present)
Tomáš Vavrek – sólová gitara (2015 – present)
Martin Paškan – bicie (2012 – present)

Viac informacií o kapele nájdete na stránkach: kapela Lucas Wild

https://www.facebook.com/LUCASWILDPAGE

http://www.reverbnation.com/lucaswild

www.soundcloud.com/lucaswild

Vstupenky v sieti Ticketportal   http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=920103 a osobne v pokladniciach KZP http://www.kzp.sk/vstupenky

Cena vstupenky: 3,- €

zdroj: paskanko

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky