NovinkyKam na koncert?

LOS VIVANCOS – SEDEM ŠPANIELSKYCH BRATOV ZAVÍTA V DECEMBRI DO BRATISLAVY!

Sedem bratov, z ktorých by každý jeden mohol byť modelom a ktorých podmanivé tanečné kroky Vás prenesú do inej dimenzie plnej mystiky, nadprirodzených bytostí a zápasu dobra so zlom sa premení na anjelov a démonov v jedinom exkluzívnom predstavení na Slovensku 14. decembra v bratislavskej Aegon Aréne pod názvom Los Vivancos – Aeternum.

Los Vivancos to sú bratia Aaron, Joshua, José, Israel, Juda, Cristo a Elias. Ich scénická produkcia spája tradičné flamenco, moderný tanec so živou hudbou a bravúrnosťou podporenou nádhernými efektmi v unikátnom štýle. Ten urobil z Los Vivancos jeden z najúspešnejších španielskych súborov súčasnosti, ktorých predstavenie už videlo viac ako 1,5mil. divákov v 40-tich krajinách sveta.

Ich kostýmy, od tradičných, až po tie súčasné sú často nahrádzané len vlniacimi sa nahými telami, ktoré sa pohybujú do rytmu oficiálne najrýchlejších nôh na svete zapísaných v Guinessovej knihe rekordov s počtom 1317 stepov za minútu…

LosVivancos_XavierTrilla_AeternumBCN1Choreografia, na ktorej súbor spolupracoval s Daniele Finzi Pasca, tvorcom slávneho predstavenia Cirque du Soleil – Corteo kombinuje odvážne flamenco s baletom, bojovým umením, stepom a štipkou magie.

Aj o hudobný doprovod sa postarajú samotní bratia a ten kombinuje flamenco, rock a klasiku, pričom každý z nich počas vystúpenia hrá na nejaký hudobný nástroj od huslí, cez violončelo, perkusie, saxofon, flautu až po kontrabas.

Aeternum je jednoducho nezabudnuteľnou produkciou, ktorá vám vyrazí dych!

Vstupenky v sieti predpredaj.sk od 39,- € už od 10.júna!

zdroj: Ján Kakaščík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky