Novinky

LMFAO už o týždeň v Bratislave, v predaji sú posledné vstupenky!

BRATISLAVA – Partiu z Kalifornie čaká slovenská premiéra 14. augusta v bratislavskej Incheba Expo Arene. LMFAO sa preslávilo najmä megahitmi Party Rock Anthem, Sexy and i know it a ironicky ospravedlňujúcim Sorry for party rocking. S pesničkou sa spája aj originálny tanec „shuffling“, ktorý si vo svete podmanil milióny fanúšikov. V sieti Ticketportal sú posledné voľné vstupenky.

Vystúpenie LMFAO v metropole Slovenska nebude len „obyčajným“ koncertom. Večerný program otvoria DJ Carlo & DJ Brano, po nich bude nasledovať Bacil & Rakby, DJ Kappa a tanečná skupina Ladilicous so svojou šou pripravenou len pre túto príležitosť. Mimoriadnym hosťom LMFAO bude aj slávny Bruno from Ibiza, či vynikajúca maďarská DJ-ka Lia Kustanczi. O finále večera sa postará DJ Breeth so špeciálnym setom. Celá párty tak môže podľa plánov trvať až do skorého rána.

Podčiarknuté a zhrnuté: jedna z najžiadanejších súčasných popových skupín – LMFAO – zahrá v Bratislave 14. augusta 2012. Areálom Incheby v polovici augusta zaznejú hity ako Party Rock Anthem, Sexy and I know it či Sorry for Party Rocking! Vstupenky na vrchol koncertného leta sa za aktuálnych 35 € predávajú na www.ticketportal.sk. V predaji sú tiež VIP vstupenky za 60 €, ktoré zabezpečujú sedenie na VIP tribúne s priamym výhľadom na pódium, samostatný VIP vchod, oddelené VIP parkovisko pre autá, služby VIP baru s pestrou ponukou nápojov a zdarma nápoj Sappé Aloe Vera pre každého.

LMFAO vznikli v roku 2006 v Los Angeles, kde si veľmi rýchlo podmanili prvých fanúšikov svojej filozofie Party Rock. Už prvý singel I’m in Miami, Bitch sa dostal do prvej stovky rebríčkov v USA i Kanade. V roku 2010 si dvojicu pozval na hosťovanie do skladby Gettin‘ over you aj David Guetta a o úspechu LMFAO bolo rozhodnuté. Množstvo rádiových hitov korunovaných vypredanými koncertami po celom svete je zárukou nezabudnuteľného zážitku. Nominácia cien Grammy v kategórii najlepší tanečný / elektronický album len zavŕšila úspešné ťaženie dvojice.

Vstupenky:

http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=16859

Facebook event:

https://www.facebook.com/events/221701001264516/

Viac info:

https://www.facebook.com/bestevents.sk

zdroj: Tomáš Holetz

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky