NovinkyKam na koncert?

Legenda sa vráti – 5.3.2015. Walk Choc Ice vystúpi v marci v pražskom Lucerna Music Bare

Po úspešnom októbrovom koncerte v domovskom Kostelci nad Orlicí sa Walk Choc Ice rozhodli pridať jeden pražský. Stane sa tak 5. marca 2015 v Lucerna Music Bare.
Nápad urobiť koncert po dvadsiatich rokoch od vydania nášho prvého albumu Keep Smiling v domovskom Kostelci nad Orlici sa vydaril nad naše očakávania. Koncert mal skvelú atmosféru a po tých rokoch sme si to riadne užili. Trocha nostalgie, ale inak ako by sme skončili včera, hovorí spevák Honza Křížek. Po koncerte nám prišlo ale aj dosť otázok od fanúšikov, či urobíme ešte ďalšie, pretože sa niektorí nedostali alebo nemohli dostaviť. A tak sme sa rozhodli ešte pre jeden koncert v obľúbenom pražskom klube Lucerna Music Bare. Takže si to piateho marca zopakujeme a pridáme niečo navyše. .

WCHI_LMBCrossoverová kapela Walk Choc Ice začala svoju kariéru v roku 1992 a veľmi rýchlo sa zaradila k popredným tuzemským kapelám. Početné klubové vystúpenia striedali vystúpenia na hudobných festivaloch nielen v Čechách, ale aj v Nemecku a Švajčiarsku. Za svoju jedenásťročnú kariéru vydali tri radové albumy Keep Smiling (1994), Walk Choc Ice (1998), Rejdit (2000). Svoju činnosť ukončili Walk Choc Ice v roku 2003. Tento rok vystúpili spoločne po jedenástich rokoch na jedinom koncerte pri príležitosti dvadsiatich rokov od vydania ich prvého albumu Keep Smiling. Nemyslím si, že by sme znovuvzkriesili kapelu k pravidelnému hraniu, ale osláviť tie guľatiny nám prišlo ako dobrý nápad, ktorý sa evidentne podaril. Sme radi, že nám naši fanúšikovia zostávajú verní aj po toľkých rokoch, dodáva ešte Křížek.

Viac informácií nájdete na http://www.musicbar.cz/program/walk-choc-ice/ alebo na https://www.facebook.com/wchi20

Vstupenky je možné zakúpiť na pokladni a webe Lucerna Music Bare, na GoOut.cz a v predpredajných Ticketpro, Ticketportal, Eventim. Klub sa otvára o 20:00, koncert začína o 21:00.
zdroj: Pavel Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky