Novinky

Lavagance: „Už zajtra predstavíme náš nový singel BLOOD“

Lvgnc s Eddiem Stevensom v štúdiuKapela Lavagance už v júni tohto roka avizovala na svojich stránkach ako aj na iných weboch, že sa púšťa do prác na novom albume. Impulz im do žíl vlial Eddie Stevens, producent, skladateľ a hudobník, známy napr. ako klávesista skupiny Moloko, či speváčky Roisin Murphy.

Ide o štvrtý štúdiový album Lavagance, bude obsahovať 5 skladieb. Sú to naše staršie skladby z predošlých troch albumov, nanovo nahraté a prearanžované do úplne novej podoby,” prezradil Smasho. A ako muzikanti pokročili vo svojich prácach? “Práve v týchto dňoch Eddie finalizuje nový album vo svojom londýnskom štúdiu.”

Treba pripomenúť, že album, ktorého názov ešte nie je známy vyjde pol roka po vydaní zatiaľ ostatnej nahrávky Darknes Divine, teda 15. októbra2009. Lavagance sú známy veľmi dobrými vzťahmi s fanúšikmi a preto si pre nich už na zajtra 9.septembra 2009 pripravili ochutnávku prvého singla nesúceho názov BLOOD. Stačí si kliknuť na ich oficiálnu stránku alebo počúvať zajtrajšie vysielanie Rádia_FM krátko po ôsmej hodine rannej.

Text: Edo Kopček
Foto: Martin Deko

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky