Novinky

Lavagance dnes vydali I Like this Temper

Lavagance_I like this temper_LP coverLen pol roka po vydaní Divine Darkness predstavuje skupina Lavagance pod názvom I Like This Temper svoj ďalší album. Ten vychádza 15. októbra a ide o ich štvrtý štúdiový počin. Album sa nahrával v júni, v štúdiu Lavagance v Bratislave a v londýnskom štúdiu producenta albumu Eddieho Stevensa. Eddie Stevens je aranžér, inštrumentalista a skladateľ známy najmä spoluprácou so skupinou Moloko, s Roisin Murphy, Zero 7, či legendárnymi Freak Power. Na novom albume Lavagance sa podieľa aj ako inštrumentalista.

Mastering nahrávky prebiehal v Amsterdame. Zaujímavosťou je, že všetky skladby nového albumu sú z predošlých albumov kapely, avšak kompletne prearanžované a nanovo nahrané do úplne inej – novej podoby. Aj keď album obsahuje 5 skladieb, ide o pestrú dlhotrvajúcu platňu, dĺžkou presahujúcu 41 minút.

Ako sa už stalo dobrým zvykom kapely, nový album bude opäť sprístupnený najskôr na internete – tentokrát však exkluzívne na portál www.t-musiccity.sk, kde si ho môžete stiahnuť a kúpiť v niektorej z cenových hladín od 0 do 11,151 EUR.

Na portáli sú dostupné aj predchádzajúce nahrávky Lavagance – debutové EP Back to Attraction, album Orthodox Experience i nanovo remastrovaný Divine Darkness, ktorý vyšiel iba 1. apríla tohto roku.

informácie a foto poskytla kapela LAVAGANCE

Lavagance by Peter Frolo

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky